Komentāri
Fantastiski! Besiktas stadionā katram skatītājam savs TV ekrāns!
Foto: AFP/SCANPIX/BJK.COM.TR

Turku sporta komanda Besiktas savam stadionam – Vodafone Arena veikusi ļoti iespaidīgu rekonstrukciju. Jaunajā stadionā padomāts par to, lai līdzjutējs nepalaistu garām nevienu spēles brīdi un katrā sēdvietā iebūvēts TV ekrāns, kurā līdzjutēji varēs vērot atkārtojumus.

Kā liecina medijos nonākusī informācija, tad šī stadiona rekonstrukcija klubam aptuveni izmaksājusi 110 miljonus eiro. Līdz šim stadionā varēja ietilpt gandrīz 42 tūkstoši līdzjutēji, bet šobrīd tie ir 43 ar pusi tūkstoši. Turklāt futbola baudīšana atbalstītājiem būs vēl labāka ar jaunajiem TV ekrāniem, kuri iebūvēti sēdvietās.  Fotogaleriju ar iespaidīgo stadionu skaties

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Besiktas stadiona atklāšana

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl