Komentāri

Anglijas Līgas kausa izcīņā dramatisku uzvaru vakar izcīnīja ”West Ham United” futbolisti, kuri prata atspēlēt divu vārtu deficītu un ar 3:2 pārspēt ”Tottenham Hotspur”. Tomēr vissmieklīgākais notikums notika uzreiz pēc mača.

”West Ham United” ilggadējais pussargs Maks Noubls pēc spēles vēlējās faniem atdot savu kreklu, metot to tribīnēs. Taču kāds Londonas komandas fans tik ļoti to vēlējās iegūt, ka, lecot pēc tā, pamatīgi nogāzās gar zemi. Šeit gan iederētos teiciens: ”Viss ir labs, kas labi beidzas”!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Fans pamatīgi izgāžas, ķerot mīļākā spēlētāja kreklu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl