Komentāri
”EuroBasket” čempions Dončičs ar zelta medaļu dodas uz slimnīcu apciemot vectēvu
Foto: Vid Ponikvar/Sportida/SIPA/ SCANPIX

Eiropas čempions basketbolā – Luka Dončičs, kurš kopā ar Slovēnijas izlasi pirmo reizi vēsturē izcīnīja Vecā kontinenta čempionu titulu, atlidojot ar komandu mājās, devās pie sava vectēva, kurš sliktā veselības stāvokļa dēļ atrodas slimnīcā.

Diemžēl Dončiča vectēvs mazdēla spēlēm sekoja līdzi televīzijas pārraidē, atrodoties slimnīcā, jo sirmajam kungam ir problēmas ar veselību. Dončičs devās pie vectēva ar zelta medaļu un uztaisīja kopbildi, ar kuru padalījās savos sociālajos tīklos. Pie foto sportists pierakstīja tekstu: ” Viņš ir īsts cīnītājs un čempions! Rūpējies par sevi, vectēv!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

He is the real fighter and champion!! Take care Grandfather!!🙏🙏🙏🙏

A post shared by Luka Doncic (@lukadoncic) on

Dončičs iekļuva ”EuroBasket 2017” simboliskajā izlasē kopā ar Goranu Dragiču, sudraba medaļas ieguvēju Bogdanu Bogdanoviču, kā arī bronzas medaļas laureātu spāni Po Gasolu un ceturtajā vietā palikušo krievu Alekseju Švedu.

Foto: Lūk, kā tika sagaidīti mājās ”EuroBasket 2017” čempioni

Foto: Neapturami kā tanki! Slovēnijas izlase izcīna vēsturisku uzvaru Eiropas čempionātā basketbolā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl