Komentāri

Tikai divas nedēļas pēc traģiskās aviokatastrofas, kurā dzīvību zaudēja 71 cilvēks, tostarp futbola komandas “Chapecoense” locekļi un 20 žurnālisti, no slimnīcas atbrīvots viens no izdzīvojušiem – futbolists Alans Rušels.

Avārijā izdzīvoja tikai seši cilvēki, kuru vidū bija četri futbolisti, taču viens no viņiem nedaudz vēlāk mira. Tomēr šodien saņemtas priecīgas ziņas – no slimnīcas atbrīvots Alans Rušels. Sportists tālāko ārstēšanu varēs turpināt mājās. Futbolists šobrīd ir vienīgais, kurš tikai divas nedēļas pēc šaušalīgās aviokatastrofas jau izrakstīts no slimnīcas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl