Komentāri
EKSKLUZĪVI FOTO: iekārojamā fitnesa modele Pužule seksīgos bikini un vakarkleitās
Foto no Anitas privātā arhīlva

Skaties.lv piedāvā ekskluzīvas fotogrāfijas no Mis Bikini fitnesa modeles un šā gada Latvijas čempiones Anitas Pužules startiem divās starptautiska līmeņa sacensībās, Frey Classic 2015, kas norisinājās aprīlī Vācijā, kā arī Fen Classic sacensības šā gada maijā Lietuvā.

Pati sportiste mazliet vairāk pastāstīja par sacensībām Vācijā: “Frey Classic ir sacensības, ko organizē Vācijas NAC federācija. Tajās tiek aicināti tikai atpazīstami sportisti, kuri sevi pierādījuši, sasniedzot vērā ņemamus rezultātus starptautiskā līmenī,” par turnīru sacīja Latvijas čempione. Anita Pužule šajās sacensībās iekļuva finālā un ierindojās uzreiz aiz goda pjedestāla.

Savukārt 2015. gada maijā Lietuva pirmo reizi organizēja Baltijas mēroga sacensības. Tajās piedalījās tikai organizatoru aicināti sportisti, labākie savu valstu pārstāvji. Mūsu sportistei Fen Classic 2015 turnīrā vicečempiones gods.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl