Komentāri
Džeimss ziedojis milzu naudu leģendārā boksera Muhameda Ali izstādes izveidei
Foto: REUTERS/SCANPIX

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) superzvaigzne Lebrons Džeimss ziedojis 2,5 miljonus dolāru (2,3 miljonus eiro) aizsaulē aizgājušā leģendārā boksera Muhameda Ali izstādei.

Džeimss šo naudu kopā ar domubiedriem ziedojis nesen Vašingtonā atvērtajam Nacionālajā Afroamerikāņu vēstures un kultūras muzejam, kur tiks izveidota Ali veltīta izstāde. “Muhameds Ali man kā sportistam bijis paraugs ne tikai ringā, bet arī ārpus tā – par ko viņš cīnījās, runāja un kā uzvedās,” izteicās Džeimss. “Par viņu domāju katru dienu. Ja nebūtu viņa kaisle, mērķi un morāle, nezinu, vai es pats savā dzīvē būtu tik tālu ticis.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Ali spilgtākie mirkļi

Ali 74 gadu vecumā aizsaulē devās šī gada 3.jūnijā. Viņš aizvadīja ļoti veiksmīgu boksera karjeru, kuras laikā trīs reizes kļuva par pasaules čempionu smagsvariem, profesionāļa karjerā izcīnot 56 uzvaras 61 cīņā, no tām 37 ar nokautu. Ali 1974.gadā aizvadīja vienu no leģendārākajām boksa cīņām, kad Zairā pārspēja Džordžu Formenu.

Ali bija slavens ne vien kā bokseris, bet arī kā pilsoņtiesību aktīvists, taču dzīves izskaņā viņš sirga ar Pārkinsona slimību.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl