Komentāri
Divi United fani slēpušies un nakti pavadījuši stadiona tualetē, lai redzētu maču pret Arsenal
Foto: AFP/LETA

Divi Anglijas futbola kluba Mančestras United fani slēpušies Old Trafford stadiona tualetē, lai bez maksas redzētu dienu vēlāk gaidāmo premjerlīgas maču pret Londonas Arsenal.

Divi Mančestras komandas līdzjutēji pavadījuši tualetē nakti no piektdienas uz sestdienu. Sākotnēji abi fani piektdien piedalījušies ekskursijā pa Old Trafford stadionu, bet pēcāk no grupas atdalījušies un paslēpušies tualetē, kur pavadījuši turpmāko nakti ar cerību sestdien redzēt mājinieku komandas dueli pret principiālo pretinieci Arsenal. Tas tomēr nepiepildījās, jo drošības darbinieki, dažas stundas pirms mača sākuma veicot ierasto pārbaudi, atklājuši abus līdzjutējus. Pēcāk viņi nogādāti policijas rīcībā, kas gan nolēma arestu neveikt.

Abi līdzjutēji netika uzskatīti par bīstamiem, jo pirms stadiona ekskursijas viņi tika pārbaudīti ar metāla detektoru, neko aizdomīgu neatklājot. Tikmēr Mančestras klubs pavēstījis, ka izmeklēs šo notikumu.

“Saprotam, ka cilvēki var būt gatavi uz visu, lai redzētu spēli Old Trafford stadionā, tomēr šīs divas personas aizgāja pārāk tālu. Tas, ka viņu mantas tika pārbaudītas jau pirms tam, nozīmē, ka saistībā ar drošību nebija nekādu risku,” teikts kluba paziņojumā.

Šis incidents norisinājās aptuveni pusgadu pēc tam, kad tualetē atrasta aizdomīga iesaiņojuma dēļ Old Trafford stadionā tika pārcelta spēle starp Mančestras United un Bournemouth komandām. Vēlāk noskaidrojās, ka stadionā atrastais saišķis bijusi mācību laikā aizmirsta ierīce. Sestdienas mačs starp Mančestras un Londonas komandām noslēdzās ar neizšķirtu 1:1.

Lasi vēl