Komentāri

NBA regulārā čempionāta mačā aizvadītajā naktī Šarolotes ”Hornets” savā laukumā uzņēma Atlantas ”Hawks” basketbolistus. Vienā no spēles epizodēm pavisam dīvaini rīkojās mājinieku zvaigzne Dvaits Hovards, kurš nobučoja spēles tiesneša galvu.

Acīmredzot, Hovards nebija apmierināts ar tiesneša Ērika Luisa lēmumu, tāpēc tā vietā, lai nolamātos vai dusmīgi paskatīties, ”Hornets” centra spēlētājs nobučoja soģa galvu. Pašam Hovardam spēle izvērtās ļoti veiksmīgi – basketbolists guva 20 punktus un savāca 15 atlēkušās bumbas zem groziem. Turklāt ”pilnam komplektam” ”Hornets” ar 109:91 pārspēja ”Hawks” vienību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Hovarda dīvainā rīcība

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl