Desmit skandalozi futbolisti, kuri lietojuši aizliegtās vielas

Komentāri

2. Kolo Turē

2/11

Fernando Koutu

Foto: pinterest.com

Foto: pinterest.com

Fernando jau savu futbolista karjeru noslēdzis, bet viņš bija labi pazīstams Portugāles izlases centra aizsargs. Koutu karjeras laikā pārstāvēja dzimtās Porto rindas, kā arī slaveno Barcelona vienību. 2001. gadā, pārstāvot Romas Lazio vienību, aizsargu pieķēra dopinga lietošanā. Portugāli nācās izciest četru mēnešu diskvalifikāciju un samaksāt 60 tūkstošu dolāru lielu naudas sodu.

2. Kolo Turē

2/11
Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl