Komentāri
Daiļās Palameika un Ikauniece-Admidiņa kopā nosvinējušas Lauras 25. dzimšanas dienu
Foto: instagram.com/palameika/

Viena no Latvijas labākajām vieglatlētēm Laura Ikauniece-Admidiņa svētdien nosvinējusi savu 25. dzimšanas dienu. Svinībās neiztika arī bez Lauras draudzenes – šķēpmetējas Madaras Palameikas.

Lai gan daiļajai vieglatlētei dzimšanas diena bija 31. maijā, tomēr svinības notika vien vakar. Dzimšanas dienas ballīte, kas notika visai šaurā lokā, norisinājās restorānā “Zoltners” Tērvetē. Tāpat skaistajai sportistei restorāns bija sarūpējis gardu kūku, kurai Ikauniece-Admidiņa vēlāk nopūta svecīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: daiļās sportistes satiekas svinībās

Foto: gardā dzimšanas dienas kūka

|Beautiful day| 🎂 Thanks to chef @vinerts and restaurant @zoltners 👌🏽😋 #zoltners #25 #birthdaydinner #heptalaura #latvia

A post shared by Laura Ikauniece-Admidiņa (@laura_ikauniece) on

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl