Komentāri

Kas teica, ka karsējmeitenes tikai skaisti dejo un uzkurina publiku? Viena no basketbola kluba ”Ventspils” simpātiskajām dejotājām, treniņā nodemonstrēja precīzu metienu no laukuma centra.

BK ”Ventspils” karsējas aktīvi gatavojas rītdienas spēlei, kurā FIBA basketbola čempionu līgā ventspilnieki savā laukuma uzņems komandu ”MHP Riesen” no Ludvigsburgas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Jau ziņots, ka Latvijas vicečempione basketbolā “Ventspils” iepriekšējā mačā Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas trešajā spēlē savā laukumā ar 78:77 (18:20, 16:16, 26:25, 18:16) uzvarēja iepriekšējās sezonas Francijas čempioni Šalonas pie Sonas “Elan”.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl