Ceļā no Ēģiptes uz mājām Pļaviņš izjutis, kā tas ir, kad no noguruma un izsalkuma reibst galva

Pievienot komentāru
Ceļā no Ēģiptes uz mājām Pļaviņš izjutis, kā tas ir, kad no noguruma un izsalkuma reibst galva
INSTAGRAM

Volejbolists Mārtiņš Pļaviņš kopā ar sievu Lieni un meitām nepilnu trīs dienu laikā no Ēģiptes ir atceļojuši uz Latviju! Sociālajā tīklā ”Instagram” sportists dalās spilgtākajās mājupceļa atmiņās.

Sportists saka paldies ikvienam, kas palīdzēja nokļūt atpakaļ Latvijā, bez tuvo cilvēku palīdzības tas nebūtu izdevies.

Točs un Pļaviņš kopā ar ģimenēm uzsākuši ceļu no Ēģiptes uz mājām

View this post on Instagram

Good morning!☀️☕️ Bieži to nedaru, bet mazliet vēlējos padalīties ar pārdomām par mūsu ”mazo” ceļojumu atpakaļ uz 🇱🇻: • vispirms liels paldies visiem, kas palīdzēja mums nokļūt atpakaļ LV, jo bez mūsu tuvāko cilvēku palīdzības tas nebūtu iespējams 🙏; • mūsu ceļojums ilga 2 dienas un 22 stundas😱; • bērni šo pārbaudījumu izturēja godam; • sen nebiju izjutis, kā ir gulēt visu nakti uz grīdas un nākamo nakti – lidostā uz krēsliem; • nevienam nenovēlu to sajūtu, kad no noguruma un izsalkuma reibst galva, bet ēdamais ir tikai, lai pietiktu bērniem… • vai arī to sajūtu, ka pārvietojies ar taksi pa nabadzīgu valsti un nepieciešams policists, lai it kā garantētu drošību. Un, lai tas notiktu, mums 5 ir jāsēž vieglajam aizmugurē + 33 grādos; • biju cerējis, ka Minskas lidostā darbinieki būs mazliet izpalīdzīgāki ar padomu vai dokumentu sakārtošanu īpaši, ja esi nokrāvies ar mantām un esi ar 3 bērniem, bet laikam šajā dzīvē svešiniekam izlīdzēt – tas ir par daudz…un tad neatnāk bagāža!😄 • interesanta pieredze arī bija sauszemes robežas šķērsošana naktī + 5 grādos, kad visi tikai džemperos un tas aizņem gandrīz stundu ⛄️ 😄; • un, protams, ka bija arī superīgi brīži, kad redzi smaidu bērnu sejās un viss ir kārtībā❤️ • atskatoties uz to visu varu teikt – tas bija to vērts! Mēs esam mājās, jūtamies ļoti labi un viss ir kārtībā!❤️👩‍👧‍👧👨‍👧

A post shared by Martins Plavins (@plavins_martins) on

Ģimeniski foto: volejbolists Mārtiņš Pļaviņš Ēģiptē svin meitas jubileju

Ceļojums ildzis divas dienas un 22 stundas – pieaugušie un bērni visu izturējuši godam!

Mārtiņš sen nebija izjutis, kā ir gulēt visu nakti uz grīdas un nākamo nakti lidostā uz krēsliem.

”Nevienam nenovēlu to sajūtu, kad no noguruma un izsalkuma reibst galva, bet ēdamais ir tikai, lai pietiktu bērniem,” raksta Mārtiņš.

Sportists turpina, sakot, vai arī to sajūtu, kad pārvietojies ar taksi pa nabadzīgu valsti un ir nepieciešams policists, lai it kā garantētu drošību.

Lai tas notiktu, viņiem pieciem bija jāsēž vieglās automašīnas aizmugurē 33 grādu karstumā.

”Biju cerējis, ka Minskas lidostā darbinieki būs mazliet izpalīdzīgāki ar padomu vai dokumentu sakārtošanu. Īpaši, ja esi nokrāvies ar mantām un esi ar 3 bērniem, bet laikam šajā dzīvē svešiniekam izlīdzēt – tas ir par daudz. Un tad neatnāk bagāža!” stāstu turpina Pļaviņš.

Interesanta pieredze bijusi arī sauszemes robežu šķērsošana naktī, kad ārā bijuši vien plus pieci grādi. Sportista ģimene bija tērpušies tikai džemperos un robežu šķērsošana aizņēmusi gandrīz stundu.

”Protams, ka bija arī superīgi brīži, kad redzi smaidu bērnu sejās un viss ir kārtībā. Atskatoties uz to visu varu teikt – tas bija to vērts! Mēs esam mājās, jūtamies ļoti labi un viss ir kārtībā!” stāsta nobeigumā paziņo Mārtiņš.