Komentāri
Briedis: Turpināsim ticēt sev, tam, ka mēs varam un varam labāk kā citi!
Foto: instagram.com/mairisbriedis/ LETA

Talantīgais un populārais latviešu bokseris Mairis Briedis savos sociālajos tīklos patriotiski  apsveica Latviju Lāčplēša dienā.

Pie bildes, kur sportistam aiz muguras plīvo Latvijas karogs, Briedis raksīja: ”1919. gada 11. novembrī tika gūta uzvara ne tikai pār pretinieku – pulkveža Pāvela Bermonta komandēto Rietumu brīvprātīgo armiju Rīgā, bet arī pār neticību saviem spēkiem, neticību savas valsts nākotnei un neatkarībai. Mūsdienās to atzīmējam kā Lāčplēša dienu – dienu, kas man ļauj lepoties ar to, kas esmu un, no kurienes nāku! Turpināsim ticēt sev, tam, ka mēs varam un varam labāk kā citi! Sveiciens Lāčplēša dienā, Latvija!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

1919. gada 11. novembrī tika gūta uzvara ne tikai pār pretinieku – pulkveža Pāvela Bermonta komandēto Rietumu brīvprātīgo armiju Rīgā, bet arī pār neticību saviem spēkiem, neticību savas valsts nākotnei un neatkarībai. Mūsdienās to atzīmējam kā Lāčplēša dienu – dienu, kas man ļauj lepoties ar to, kas esmu un, no kurienes nāku! Turpināsim ticēt sev, tam, ka mēs varam un varam labāk kā citi! Sveiciens Lāčplēša dienā, Latvija! 🇱🇻 — Today Latvia is honoring soldiers who fought for the independence of Latvia marking the victory over the West Russian Volunteer Army – a joint Russian-German volunteer force led by the warlord Pavel Bermondt-Avalov – at the Battle of Riga in 1919 during the Latvian War of Independence. We call it Lāčplēša Day and every year it makes us very proud of who we are and where we're coming from! 🇱🇻

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

Foto: Mairis Briedis uzvar Peresu

Foto: Mairis Briedis nokautē Deniju Venteru

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl