Bokseris Briedis sveic Latvijas policiju 100. gadadienā

3 komentāri
Bokseris Briedis sveic Latvijas policiju 100. gadadienā
INSTAGRAM

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis savos sociālajos tīklos apsveica Latvijas policiju 100. gadadienā!

Pie foto Briedis pierakstīja apsveikuma tekstu: ”Šodien Latvijas policija svin 100. gadadienu! 1918. gada 5. decembrī Tautas Padome apstiprināja ”Pagaidu noteikumus par iekšējās apsardzības organizēšanu”, kas regulē policijas struktūru veidošanu un tās galvenās funkcijas.
Sveiciens kolēģiem!”

Foto

 

View this post on Instagram

 

Šodien Latvijas ?? policija svin 100. gadadienu! 1918. gada 5. decembrī Tautas Padome apstiprināja ”Pagaidu noteikumus par iekšējās apsardzības organizēšanu”, kas regulē policijas struktūru veidošanu un tās galvenās funkcijas. Sveiciens kolēģiem ?‍♀️??‍♂️! ••• It’s 100th Police Day in Latvia celebrated today! Greetings and congrats to my colleagues at State Police ?? ?‍♀️ ! On 5 December 1918, the Latvia’s People’s Council (Tautas padome) approved the elaborated ”Temporary Regulations on the Internal Security Organization”, which served as a legal basis for further operation of Latvian Police institutions. The Regulations regulated the procedure for establishing police institutions in districts, cities, villages and parishes.

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

Jau ziņots, ka novembra sākumā Mairis Briedis Čikāgā Pasaules boksa supersērijas otrās sezonas ceturtdaļfinālā pēc punktiem uzvarēja Noelu Mikaeljanu.

Briedim uzvaru deva visi trīs tiesneši. Pēc punktiem rezultāts bija 116:110, 115:111 un 114:112. Līdz ar to Briedis savā īpašumā ieguva arī Pasaules Boksa padomes (WBC) Dimanta jostu.

 

View this post on Instagram

 

25 ? @wbsuperseries @wbcboxing #WBSS2 #AliTrophy

A post shared by Mairis Briedis (@mairisbriedis) on

TOP komentāri

 • Agris Freimanis
 • Nice!
  0 0 0

  Nice!

  Mairis ir vienmeer forshs. Lepnums un prieks! Reaals Latvijas lepnums (pasaules meerogaa). Prieciigus sveetkus, hero! (arii tuvojoshos Ziemassveetkus un Jauno Gadu!) Esmu reaala Tava fane.
 • Nu reku... Mairi
  0 0 0

  Nu reku... Mairi

  Neblamē policiju... tev kapteiņa uzpleči, bet foto kā tāds borodačs no security... uzliec beidzot to šlipsi... pēc reglamenta tādas baltas maikas tev nemaz nebūtu jābūt... virsniekam ir jāizskatās pēc virsnieka...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl