Bokserim divas nedēļas pirms grandiozas cīņas jāapmeklē divas ar seksuālu uzmākšanos saistītas tiesas lietas vienā dienā

1 komentārs
Bokserim divas nedēļas pirms grandiozas cīņas jāapmeklē divas ar seksuālu uzmākšanos saistītas tiesas lietas vienā dienā
AFP?/SCANPIX

Profesionālajam amerikāņu bokserim Adrienam Broneram nākamā pirmdiena solās būt gana aizņemta: jāapmeklē divas tiesas sēdes divos dažādos štatos par līdzīgiem pārkāpumiem – uzmākšanos sievietēm.

Un tas viss notiek tieši divas nedēļas pirms boksa cīņas ar slaveno filipīnieti Maniju Pakjao.

Broneram 2018. gads, iespējams, nebija tas veiksmīgākais – pagājušā gada janvārī bokseris lielveikalā Atlantā seksuāli uzmācās kādai sievietei, atspiežot viņu pret sienu pret viņas pašas gribu.  Un tikai 4 mēnešus vēlāk Broneru arestēja atkal – šoreiz tas notika Klīvlendā, kur kādā naktsklubā amerikānis esot ar varu centies kādu sievieti piespiest viņu noskūpstīt.

Tomēr pati interesantākā detaļa šajā visā ir fakts, ka abas tiesas sēdes paredzētas vienā un tajā pašā dienā: 7. janvārī. Tā kā uz abām viņš fiziski ierasties nespēs, būs jāizdara ļoti grūta izvēle.

Tomēr pat tas, ka viņam ir divas tiesas sēdes vienā dienā negarantēs faktu, ka kādu no tām viņš 100% apmeklēs – Broneram ir bijusi pieredze arī ar neierašanos uz tiesas sēdi, piemēram, tiesas sēde par satiksmes pārkāpumu. Šo tiesas sēdi atkārtos 23. janvārī.

Bokserim kopumā abās lietās izvirzītas 5 dažādas apsūdzības un, ja visās no tām viņš tiks atzīts par vainīgu, viņam var nākties izciest tiesas sodu līdz pat 9 gadiem.

 

Savukārt cīņa ar bokseri Maniju Pakjao Broneram paredzēta 19. janvārī Lasvegasā. Bokserim patiešām ir ļoti saspringts grafiks janvārim.

1 komentārs