Bijusī WWE zvaigzne iebāž pretinieces mutē asiņainu tamponu; uzskata, ka tas bijis smieklīgi

2 komentāri
Bijusī WWE zvaigzne iebāž pretinieces mutē asiņainu tamponu; uzskata, ka tas bijis smieklīgi

21 gadu vecā Priscilla Kellija sacēlusi pamatīgu ažiotāžu ar sevis izpildīto triku, kurā viņa savai reslinga pretiniecei rīklē iebāzusi asiņainu tamponu. To viņa pati pirms tam izvilkusi ārā no tai oriģināli paredzētās vietas sievietes ķermenī (vismaz tā viņa to nodemonstrē).

Precedents noticis pagājušajā mēnesī ASV pilsētā Losandželosā.

Kellija ir izbijusi TV šovu zvaigzne, tādēļ pie uzmanības jau pieradusi, tomēr ne šādā līmenī. Viņa pati izsakās: ”Man tas nav nekas jauns saņemt uzmanību – 14 gadu vecumā es piedalījos TV šovā ”My Big Fat American Gypsy Wedding” un saņēmu ļoti daudz viedokļu par sevi, tāpēc esmu pie šādām situācijām jau pieradusi.”

”Protams, ka šis ir lielāka mēroga gadījums, bet es tāpat jūtu līdzīgu kontekstu. Tas viss patiesībā nebija par: ”Es gribu nošokēt pasauli.” Es vienkārši domāju, ka tas būs smieklīgi. Ideja par to man bija jau vairākus mēnešus pirms tam. Es redzēju īsto iespēju, lai to izmantotu.”

”Es domāju, ka tas, ja kāds vēlas izteikt savu viedokli par to, cik tas bija pretīgi un riebīgi, ir normāli. Bet neuzbrūciet man kā personai, jūs nezināt, kāda es esmu,” papildināja Kellija.

2 komentāri