Bijusī WWE zvaigzne Čelsija Grīna apdullina skatītājus, pozējot rozā bikini, un plāno būt ”karstākā” brīvā aģente cīņu sportā

0 Komentāru
Bijusī WWE zvaigzne Čelsija Grīna apdullina skatītājus, pozējot rozā bikini, un plāno būt ”karstākā” brīvā aģente cīņu sportā
INSTAGRAM

Bijusī WWE zvaigzne Čelsija Grīna pirmdien, pirms savas jaunākās podkāsta epizodes, ”Green with Envy”, kopīgoja šos sensacionālos rozā bikini kadrus savā “Instagram” kontā.

Pie bildēm sportiste pierakstīja šādu tekstu: “Vai esat jau apskatījuši manu jauno podkāstu? Tas ir mans iknedēļas ieraksts un droša telpa, lai runātu par visu, par ko es vēlos runāt!”

Šķiet, ka visas tēmas ir ”uz galda”, un 29 gadus vecā sportiste pēdējās epizodes laikā pārrunāja atvaļinājuma seksu ar savu līgavaini, nekautrējoties runāt par visu, kas ir piedzīvots karjeras laikā.

Neskatoties uz trīs gadu pagarinājuma parakstīšanu februārī, Grīna tika atbrīvots no restlinga organizācijas ”WWE” kopā ar desmit citām superzvaigznēm aprīlī, taču kopš tā laika viņa ir smagi strādājusi. Līdztekus podkāsta palaišanai viņa kopš tā laika ir iesniegusi pieteikumu par preču zīmju tirdzniecību un trenējusies ringā.

Nesen uzstājoties ”WWE” Slavas zāles podkāstā, Grīna runāja par citas restlinga organizācijas zvaigznes,Kodijas Rodas, karjeras atdarināšanu un centīsies būt karstākā brīvā aģente, kāda vien var būt.

Viņa sacīja: “Varbūt es līdz 2022. gadam neparakstīšu līgumu, un atlikušo 2021. gadu pavadīšu, pārbaudot man piederošos kausu saraksta mačus un mēģinot atgriezties kādā no lielākajām cīņu sporta organizācijām.

0 Komentāru