Bijušais futbola vārtsargs Čehs debitē hokejā ar uzvaru “bullīšos” un mača pirmās zvaigznes godu

0 Komentāru
Bijušais futbola vārtsargs Čehs debitē hokejā ar uzvaru “bullīšos” un mača pirmās zvaigznes godu
TWITTER

Leģendārais “Chelsea” un “Arsenal” vārtsargs Petrs Čehs svētdien savā pirmajā oficiālajā hokeja mačā sekmēja Gilfordas “Pheonix” panākumu pēcspēles metienu sērijā pret Svindonas “Wildcats 2” (3:2).

Jau ziņots, ka 37 gadus vecais Čehs, kurš šobrīd ir “Chelsea” padomnieks tehniskajos jautājumos, pagājušajā nedēļā parakstīja līgumu ar Anglijas Nacionālās hokeja līgas otrajā divīzijā spēlējošo “Pheonix”, piepildot savu bērnības sapni.

Mača pamatlaika pirmajos divos periodos bijušais futbola vārtsargs ielaida divas ripas, komandai nonākot iedzinējos ar 1:2. Tomēr vēlāk rezultāts tika izlīdzināts un spēle turpinājās ar papildlaiku.

Tajā neviena komanda vārtus nespēja gūt, tāpēc uzvarētājs tika noskaidrots pēcspēles metienu sērijā, kurā pārāki bija “Pheonix” hokejisti. Čehs atvairīja divus “bullīšus”, no kuriem pēdējais bija uzvaru nesošais.

Par lielisko sniegumu vārtsargam tika piešķirts spēles pirmās zvaigznes gods. Čehs maču aizvadīja ar īpašu ķiveri, kuras vienā pusē bija “Chelsea” , savukārt otrā “Arsenal logo.

0 Komentāru