Bijušā Latvijas izlases futbolista daiļā sieva jau atklājusi sauļošanās sezonu

Pievienot komentāru
Bijušā Latvijas izlases futbolista daiļā sieva jau atklājusi sauļošanās sezonu
INSTAGRAM

Šonedēļ esam lutināti ar vasarīgiem laika apstākļiem, un tas ne vienu vien mudinājis ļauties saules glāstiem. Viņu vidū arī bijušā Latvijas izlases futbolista Jurija Žigajeva laulātā draudzene Svetlana, kura pat pamanījusies atklāt sauļošanās sezonu.

Simpātiskā Svetlana savā “Instagram” foto blogā ne tikai dokumentē ģimenes dzīvi, bet arī neskopojas ar padomiem, kā košāku ikdienu padarīt mājsaimniecēm, kā arī dalās ar pikantiem kadriem.

Timmas un Sedokovas pikanto foto metas atdarināt bijušais Latvijas izlases futbolists un viņa sieva

Šonedēļ bijušā sportista sieva atbalstītājus iepriecinājusi ar īpaši vasarīgu momentuzņēmu. Kā liecina redzētais – skaistā Svetlana, aprīlim ieejot finiša taisnē, paguvusi atklāt sauļošanās sezonu.

Bildītē, kas tapusi uz balkona, viņa pozē melnā bikini un saules brillēs. Un prieks, kas jaušams viņas sejā, ir neizmērojams.

View this post on Instagram

Вчера меня прокляли раз 100 ⠀ А я всего лишь попросила себе “диванчик” из палет на балкон. Муж пилил м̶о̶з̶г̶  палеты молча, но его молчание было громче любого крика. Я понимала, если так будет продолжаться – я вылечу нахер с балкона со всеми палетами. ⠀ Надо было его остановить. Но как? Ляпнуть что-то вроде “Ай, я передумала! Не нужен нам этот диванчик.” – это всё равно, что подписать себе смертный приговор. ⠀ Я решила поступить как мудрая женщина! Предложила просто сгрузить палеты в угол и закидать подушками. Диванчик в стиле “Последнее пристанище пьяного грузчика” – готов. Тут и волки сыты, и овцы целы. Ну вы поняли, кто тут овца 🐑 ⠀ Вышло не плохо. Да, не так как хотелось…но что поделать если мы рукожопики? 😁 _________________________ ⠀ 🇱🇻 Vakar mani nolādēja reizes 100. ⠀ Kaut gan es tikai paprasīju uztaisīt no paletēm divāniņu balkonam. Vīrs klusēja un zāģēja. Bet viņa klusums bija tik ļoti skaļš, ka es sapratu ja tā turpināsies, es lidošu no balkona kopā ar visām paletēm. ⠀ Vajadzēja viņu apstādināt, bet kā?!? Izspļaut kaut ko tādu “Es pārdomāju, nevajag mums tas dīvāns” nozīmēja parakstīt sev nāves spriedumu. ⠀ Nolēmu rīkoties kā pieredzējusi sieviete. Ieteicu vienkārši salikt paletes balkona stūrī un samest uz tām spilvenus. Dīvāns “dzērušā krāvēja atpūtas vieta” stilā gatavs. Aitas dzīvās un vilki paēduši. Jūs saprotat, kurš šajā gadījumā ir aita. ⠀ Rezultātā sanāca neslikti. Ne tas ko gaidījām, bet ko darīt, ja mums rokas aug ne no tās vietas.

A post shared by 🇱🇻 ДУШЕВНО, ПОШЛО И ВЕСЕЛО (@svetlana.zigajeva) on

Svetlana atbalstītājiem atklājusi arī pavisam amizantu stāstu, kā tikusi pie palešu dīvāniņa, uz kura nu var vāļāties un baudīt saules peldes.

Tiesa, “mēbele” nav gluži tāda, kādu viņa bija iztēlojusies. “Bet ko darīt, ja mums rokas aug ne no tās vietas,” raksturojot savas un vīra rokdarbnieku prasmes, pajokojusi Svetlana.