Biedējoši! Slēpotājs piedzīvo 600 metru lielu kritienu

Komentāri

Tuvojas ziema un kalnu slēpošanas sezona. Un sociālajos tīklos var sagaidīt dažādus video ar pārgalvīgu slēpotāju iespaidīgiem video. Vienam no viņiem mēģinājums radīt tādu, ir nogājis greizi…

Kanādietis Aiens Makintošs Aļaskas kalnos centās nobraukt pa patiesi stāvu nogāzi. Taču šoreiz mēģinājums nogāja greizi, kam sekoja gandrīz brīvs kritiens. Taču iespējams var teikt, ka trase tika paveikta rekordātrumā – 600 metri kūleņojot pievarēti 40 sekunžu laikā. Par laimi, slēpotājam būtisku traumu nav un viņš spējis doties tālāk paša spēkiem, tiesa, vairs ne uz slēpēm.

VIDEO

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl