Basketbolists gandrīz sakaujas ar komandas biedru

Komentāri

Sevis un komandas biedru aizstāvēšana pieder pie lietas, tomēr reizēm emocijas ir tik ļoti sakāpinātas, ka asumi un skarbāki vārdi tiek raidīti nevis pretiniekiem, bet gan savējiem.

Vienā no NCAA koledžu basketbola līgas spēlēm bija vērojama epizode, kurā Ņūorleānas “Privateers” basketbolists, par kādu spēles epizodi bija pamatīgi dusmīgs uz savu komandas biedru un kā redzams video – daudz netrūka, lai pret viņu arī pielietotu fizisku spēku. Bieži šādus mirkļus redzēt negadās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: komandas biedri tuvu kautiņam

Tomēr dažas dienas pēc spēles Ņūorleānas Universitātes basketbolists, kurš izrādīja agresivitāti pret komandas biedru, uzrakstīja publisku atvainošanos par savu rīcību. Tajā viņš raksta, ka ir ļoti kaislīgs spēlētājs un tā vakara spēlē viņš ļāva savām emocijām vaļu. Basketbolists ļoti nožēlo izdarīto un atvainojas, ka darījis kaunu savai ģimenei, komandai un universitātei.

Agresivitāti izrādījušais sportists publiskajā paziņojumā īpaši atvainojas savam komandas biedram un kā izrādās “vienam no tuvākajiem draugiem”. Viņš rakstīja: “Neskatoties uz notikušo, es Tevi mīlu no visas sirds…”

Lasi vēl