Basketbolists gandrīz sakaujas ar komandas biedru

Komentāri

Sevis un komandas biedru aizstāvēšana pieder pie lietas, tomēr reizēm emocijas ir tik ļoti sakāpinātas, ka asumi un skarbāki vārdi tiek raidīti nevis pretiniekiem, bet gan savējiem.

Vienā no NCAA koledžu basketbola līgas spēlēm bija vērojama epizode, kurā Ņūorleānas “Privateers” basketbolists, par kādu spēles epizodi bija pamatīgi dusmīgs uz savu komandas biedru un kā redzams video – daudz netrūka, lai pret viņu arī pielietotu fizisku spēku. Bieži šādus mirkļus redzēt negadās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: komandas biedri tuvu kautiņam

Tomēr dažas dienas pēc spēles Ņūorleānas Universitātes basketbolists, kurš izrādīja agresivitāti pret komandas biedru, uzrakstīja publisku atvainošanos par savu rīcību. Tajā viņš raksta, ka ir ļoti kaislīgs spēlētājs un tā vakara spēlē viņš ļāva savām emocijām vaļu. Basketbolists ļoti nožēlo izdarīto un atvainojas, ka darījis kaunu savai ģimenei, komandai un universitātei.

Agresivitāti izrādījušais sportists publiskajā paziņojumā īpaši atvainojas savam komandas biedram un kā izrādās “vienam no tuvākajiem draugiem”. Viņš rakstīja: “Neskatoties uz notikušo, es Tevi mīlu no visas sirds…”

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl