Komentāri
Basketbolista Karmelo Entonija sānsolis beidzas ar mīļākās grūtniecību! Sieva dusmīga!
Foto: AP/ SCANPIX

Kā ziņo portāls tmz.com, ”uzpeldēja” informācija par Ņujorkas ”Knicks” spēlētāja Karmelo Entonija mīlas afēru ar kādu sievieti, kura apgalvo, ka ir stāvoklī un gaida bērnu no basketbolista.

Kā vēsta portāls ”tmz.com”, Entonija mīļākā ir dejotāja, kura strādā Ņujorkas džentlmeņu klubā. Sieviete apgalvo, ka ir gandrīz septītajā grūtniecības mēnesī. Gaidāmā bērniņa tēvam dejotāja ir paziņojusi, ka sagaida no viņa finansiālu atbalstu un vēlas, lai visus medicīnas izdevumus, kas saistās ar grūtniecību, apmaksā basketbolists.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pietuvināti cilvēki Ņujorkas ”Knicks” basketbolista ģimenei stāsta, ka Karmelo sieva ir ļoti dusmīga par šādu vīra izgājienu un ka Entoniju ģimenes laulība jau sen nav tik ideāla kā agrāk, taču, neskatoties uz situāciju ar sānsoli, šķiršanās dokumentus vēl neviens nav iesniedzis.

Foto: AP/ SCANPIX

Foto

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl