Balvu fonds – cūka! Leģendārais Ronaldinju Paragvajas cietuma futbola turnīrā izceļas ar teicamu statistiku un palīdz komandai izcīnīt uzvaru

Pievienot komentāru
Balvu fonds – cūka! Leģendārais Ronaldinju Paragvajas cietuma futbola turnīrā izceļas ar teicamu statistiku un palīdz komandai izcīnīt uzvaru
AFP/SCANPIX

Brazīlijas futbola leģenda Ronaldinju savu laiku Paragvajas cietumā izmanto efektīvi un piedalījies vietējā futbola turnīrā.

Jau ziņots, ka Ronaldinju un viņa brālis tika aizturēti uz Paragvajas robežas, kad viņi ar viltotām pasēm centās iekļūt valstī.

Jau iepriekš tika ziņots, ka futbola kluba ”Barcelona” bijušais spēlētājs Ronaldinju šādā turnīrā piedalīsies, tādēļ tas pulcēja gana kuplu apmeklētāju skaitu. Pirms turnīra norises gan dažādi mediji ziņoja, ka brazīlietim atļauts piedalīties tikai gadījumā, ja viņš negūs nevienus vārtus un piespēlēs komandas biedriem, kas pēc turnīra šķiet nepatiesa informācija.

Ronaldinju aizveda savu komandu līdz finālam, kurā viņa komanda ar 11:2 pārspēja pretiniekus. Bijušais futbolists piedalījās visos vārtu guvumos – 5 vārtus viņš iesita pats un 6 reizes rezultatīvi asistēja komandas biedriem.

Protams, ka turnīra uzvarētājiem par panākumu bija jāsaņem balva, un tā šajā Paragvajas cietuma turnīrā bija grandioza – apmēram 16 kilogramus smaga cūka.

Ir vērts pieminēt, ka Ronaldinju neatrodas tipiskā cietumā – šīs iestādes iemītnieki gaida savu spriedumu par ar finansiāliem noziegumiem, dokumentu viltošanu u.c.