Baisākie kritieni pērnajā velosezonā. Saudzē sevi!

Komentāri

Latvijā un arī visā Ziemeļu puslodē tuvojoties siltajam gadalaikam no šķūnīšiem, pagrabiem un balkoniem tiek izstumti velosipēdi. Ne tikai, lai aizbrauktu uz veikalu pēc piena, bet arī, lai piedalītos sacensībās.

Lai nebūtu jāklejo pa visu plašo pasauli, pietiek atcerēties, ka arī Latvijā notiek visdāžādākās sacensības, braucieni un velomaratoni. Pa ceļiem, šosejām un meža takām. Sākoties jaunajai velosezonai svarīgi atcerēties, ka drošībai un veselībai ir jābūt pirmajā vietā. Skaties, cik sāpīgus kritienus sportisti piedzīvoja pērn, tāpēc uzmanies un sargā sevi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl