Augstpapēžu kurpes un žaketīte! Koha pozē kopā ar līgavaini un izrāda savu jauno ģērbšanās stilu

Nedēļas sākumā Latvijas populārā svarcēlāja Rebeka Koha paziņoja, ka kļuvusi par musulmanieti. Sportiste nereti iepriecina atbalstītājus, publiskojot skaistas fotogrāfijas un izrādot savu laimi kopā ar līgavaini Moazu Muhamedu Ibrahimu no Kataras.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • @skets44

  @skets44

  Kārtējā bezsmadzeņu šmara,kurai tā ir iepatikusies babaja cieti kūpinātā asinsdesa,ka "jumts" ir aizbraucis uz neatgriešanos...
 • Osis
 • ...

  ...

  Drīz atkal ğimene lūgs publisku palīdzību lai atgrieztu meitiņu no čučmeku zemes!!!Vīrs sit un vietējai policijai pie D.
 • Tveice

  Tveice

  Smuki.Tikai kāpēc arī tam vīrietim nav lupata uz galvas.Kautkā dzimumu nevienlīdzība.
 • S

  S

  Attiecíbas ir katra cilvéka personiska lieta, tagad kaitina tá milzu popularitáte, bet ir arí nedaudz bailes par meiteni. Párák liela atskiríba starp tautu tradícijámJa páris dzívotu te, vairak butu músu tradíciju ietekme, ja tur- kas zina.Katara ir diezgan rietumnieciska valsts, salídzinot ar citám. Mums jau gan ir pieredze, glábjot meitenes ar rozá brillém, bet ticíbas lietas austrumzemés stáv pári visam, te ar valsts iesaisti var nepietikt. Kaut nu tas nebútu vajadzígs! Lai meitene ir laimíga!
 • Hm

  Hm

  Interesanti, ka fonā nevienai sievietei nav lakats galvā.
  Ja reiz tāda pieturēšanās pie reliģiskajiem noteikumiem, vai tad islamā atļauts dzīvot kopā nelaulātiem?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!