Komentāri

Titulētais itāļu klubs Turīnas “Juventus” svētdien savā laukumā ar 6:2 sagrāva ”Udinese” vienību neatkarīgi no tā, ka uzbrucējs Mario Mandžukičs trīs sekunžu laikā nopelnīja divas dzeltenās kartītes.

Horvātijas izlases uzbrucējs saķērās ar pretinieku futbolistu un par to saņēma dzelteno kartīti, taču bija tik neapmierināts ar soģa lēmumu, ka sāka plātīt gaisā rokas. Par šādu rīcību ”Juventus” zvaigzne saņēma otro dzelteno ”plāksteri” un bija spiests laukumu pamest.  Tomēr komandu no kauna glāba Vācijas izlases pussargs Sami Kedira, kurš izcēlās ar “hat-trick”, kaldinot Turīnas komandas uzvaru ar 6:2.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: Mandžukiča muļķīgais noraidījums

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl