Artūrs Dušelis izturējis atlasi ASV realitātes šovā ”Izdzīvotājs”

Komentāri
Artūrs Dušelis izturējis atlasi ASV realitātes šovā ”Izdzīvotājs”
Foto: bkjekabpils.lv ()

Basketbola kluba Jēkabpils oficiālajā mājas lapā ir parādījusies sensicionāla ziņa. Pasaulē pazīstamā amerikāņu realitātes šova Izdzīvotājs (Survivor) jaunajā sezonā 39 dienas uz neapdzīvotas Dienvidķīnas salas Pulau Tiga par vienu miljonu dolāru lielu galveno balvu cīnīsies BK Jēkabpils basketbolists Artūrs Dušels.

Izdzīvotājs, jeb oriģinālvalodā Survivor, ir realitātes televīzijas šovs, kuru saturs tiek filmēts dažādās pasaules valstīs. Šajā realitātes šovā noteikts skaits cilvēku tiek izmesti brīvā dabā, kur viņiem ir jāizdzīvo un kur viņi sacenšas savā starpā par lielām naudas un citām balvām.
Kā stāsta Artūrs, atlase notikusi jau pagājušajā vasarā un bijušas vairākas kārtas. Žūrija potenciālos izdzīvotājus pārbaudījusi ļoti rūpīgi – bija jāapliecina gan fiziskā sagatavotība, gan spēja reaģēt neparastās situācijās, kā arī intelekts. Ne mazāk svarīgi bija apliecināt arī humora izjūtu, kas, dzīvojot ekstremālos apstākļos, lieti noderēs. Kā zinām, Artūrs ir lielisks basketbolists, un visas šīs īpašības šajā sporta veidā vēl vairāk tikušas noslīpētas.
Amerikāņu realitātes šovā piedalīsies visdažādāko profesiju pārstāvji – sportists, biologs, psiholoģe, autovadītājs, mākslinieks u.c. Pēc iepriekšējām sezonām dalībnieki ASV kļuvuši slaveni un pievērsušies aktiera un modeļa profesijām, tāpēc šobrīd nav skaidrības par Artūra turpmāko basketbolista karjeru, jo viņš labprāt savus spēkus izmēģinātu arī kādā no šīm profesijām.

FOTO: BK Jēkabpils

Jēkabpils komanda parūpējās par 1. aprīļa joku!

Lasi vēl