Anglijas Premjerlīgas spēlētāji tiek apsūdzēti par riebīgu seksa spēli sarunu vietnē ”WhatsApp”, kas iekļauj spļaušanu uz sievietēm

0 Komentāru
Anglijas Premjerlīgas spēlētāji tiek apsūdzēti par riebīgu seksa spēli sarunu vietnē ”WhatsApp”, kas iekļauj spļaušanu uz sievietēm
REUTERS/SCANPIX

Britu tabloīds ”The Sun” ziņo, ka vairāki Anglijas futbola Premjerlīgas spēlētāji iesaistīti seksa skandālā, spēlējot spēli saziņu vietnē ”WhatsApp”.

Spēles princips: tiek izveidota ”WhatsApp” grupa ar vairākiem spēlētājiem, kuri krāj punktus par dažādām darbībām.

Spēlē tiekot krāti dažādi punkti, piemēram, 150 punkti tiek saņemti, ja spēles dalībniekam ir sekss un viņš to nofilmē kamerā un ieliek šajā ”WhatsApp” grupā. 200 punktus spēlētājs var nopelnīt par savas partneres iepļaukāšanu seksa laika vai uzspļaušanu tai.

Tiek ziņots, ka šī ”WhatsApp” grupa iekļauj Anglijas Premjerlīgas un ”Championship” (pēc spēka otrā līga) spēlētājus.

Tabloīda ”The Sun” rīcībā nonākušas arī vairākas ziņas no grupas, piemēram, ”uzspļauj uz viņas seju, kamēr tu vēl arvien d**z viņu – 200.” Viens no spēlētājiem sievieti, kurai viņš lūdzies uzspļaut uz sejas, saucis par padauzu.

Kāds futbola apskatnieks par incidentu izteicās: ”Futbola pasaule ir sākusi virzīties, tomēr vēl arvien diezgan liela daļa spēlētāju ir seksisti, kas palikuši tumšajos gados.”

Šī gan nav pirmā reize, kad nākas dzirdēt par šāda veida spēli: pirms neilga laika austrāliešu kriketists Alekss Hepburns tika apsūdzēts izvarošanā, piedaloties šāda tipa spēlē.

0 Komentāru