Aminata lapsenes vidukli uztur ar boksa treniņiem

Komentāri
Aminata lapsenes vidukli uztur ar boksa treniņiem
Foto: facebook.com/aminata.savadogo

Daudzi ir pamanījuši, ka burvīgā Supernova 2015 uzvarētāja Aminata Savadogo ir slaidās figūras īpašniece un sportiska dzīvesstila atbalstītāja. Lūk, Aminata dalās savā pieredzē ar sportu!

Cik lielu nozīmi savā dzīvē piešķir sportam?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sportam ir liela nozīme manā dzīvē, it īpaši šobrīd, kad notiek gatavošanās videoklipa filmēšanai, jaunajai dziesmai, kas iznāks 28. februārī. Sports palīdz ne tikai uzturēt sevi labā formā un justies veselai, bet arī lielisks veids, kā izlādēties pēc stresainas dienas.

Kurš ir Tavs mīļākais sporta veids, kuram aktīvi seko līdzi?

Man patīk fitness un dejošana. Kā arī pavisam nesen pievērsos arī boksam. Bet vasarā visvairāk man patīk uzspēlēt pludmalē volejbolu.

Kurš no fitnesa veidiem Tev patīk vislabāk?

Tas ir work out! Man patīk trenažieru zālē izpildīt vingrinājumus, kurus dod trenere. Tie iekļauj vingrinājumus ar gumijām, bosu vai citiem priekšmetiem. Šajās nodarbībās man nekad nav garlaicīgi! Vēl man  ļoti patīk skriet!  Kad ir silts laiks, skrienu ārā, bet ziemas aukstajos mēnešos skrienu sporta zālē.

Cik bieži apmeklē sporta zāli un cik stundu trenējies?

Tagad apmeklēt sporta zāli sanāk trīs reizes nedēļā, kā arī trīs reizes nedēļā eju uz boksa treniņiem. Vienam treniņam veltu 1,5 h!

Kā Tu iedrošinātu cilvēkus, kuri nevar saņemties sportot?

Es teiktu, ka sportot ir patīkami. Tas uzlabo garastāvokli un arī pašvērtējumu. Jo ir patīkami apzināties, ka šodien tu izdarīji vairāk nekā vakar un pārspēji pats sevi.

FOTO: Aminata Savadogo sporto

Lasi vēl