Komentāri

Katrs līdzjutējs sapņo apmeklēt savas mīļākās sporta komandas spēles, taču ne vienmēr to var atļauties, jo spēles apmeklējums maksā gana dārgi. Kāda sieviete nolēma iepriecināt savu vīru, uzdāvinot biļetes uz iemīļotās komandas maču.

Kāds vīrietis saņēma no sievas pašu labāko dāvanu – biļetes uz savas mīļākās futbola komandas Jaunā gada spēli. Sākumā kungs bija neizpratnē, kas atrodas bļodiņā ar rozēm, līdz ko ieraudzīja biļetes uz viņa visiecienītākās komandas spēli. Video var redzēt, ka kungs ar asarām acīs jautā savai sievai: ”Kur tu dabūji naudu  šīm biļetēm?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl