Komentāri

Katrs līdzjutējs sapņo apmeklēt savas mīļākās sporta komandas spēles, taču ne vienmēr to var atļauties, jo spēles apmeklējums maksā gana dārgi. Kāda sieviete nolēma iepriecināt savu vīru, uzdāvinot biļetes uz iemīļotās komandas maču.

Kāds vīrietis saņēma no sievas pašu labāko dāvanu – biļetes uz savas mīļākās futbola komandas Jaunā gada spēli. Sākumā kungs bija neizpratnē, kas atrodas bļodiņā ar rozēm, līdz ko ieraudzīja biļetes uz viņa visiecienītākās komandas spēli. Video var redzēt, ka kungs ar asarām acīs jautā savai sievai: ”Kur tu dabūji naudu  šīm biļetēm?”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl