Komentāri
Aizkustinošs video! Apprecējies aviokatastrofā izdzīvojušais “Chapecoense” vārtsargs
Foto: AFP/ SCANPIX/ nstagram.com/passarelaespelhadaimperio

Ir pagājis gandrīz gads kopš šaušalīgās aviokatastrofas, kurā futbola komanda “Chapecoense”, dodoties uz Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, ietriecās kalnos. Traģēdijā gāja bojā 71 cilvēks, bet izdzīvoja vien 6, tostarp brazīliešu, nu jau bijušais futbola vārtsargs, Džaksons Folmans.

Folmans dzimis laimes krekliņā, jo viņš spēja izdzīvot baisā aviokatastrofā, diemžēl sportists palika bez kājas. Taču tagad viņa dzīvē ir notikušas skaistas pārmaiņas – bijušais sportists apprecējās ar mīļoto sievieti Andresu Perkovski. Ar šo notikumu Folmans padalījās savos sociālajos tīklos, ievietojot aizkustinošu video no kāzu ceremonijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Jau ziņots, ka 2016. gada 29. novembrī, ”Chapecoense” bija ceļā uz ”Copa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, kurā tai bija jātiekas ar Medeljinas ”Atletico Nacional” komandu. Aviokompānijas ”Lamia” lidmašīna bija izlidojusi no Brazīlijas, veicot nosēšanos Bolīvijā un dodoties uz Medeljinu, kad tā nogāzās aptuveni 50 kilometru attālumā no pilsētas.

Foto: šaušalīga aviokatastrofa, kurā lidoja ”Chapecoense” futbola komanda

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl