Komentāri
Aizkustinošs video! Apprecējies aviokatastrofā izdzīvojušais “Chapecoense” vārtsargs
Foto: AFP/ SCANPIX/ nstagram.com/passarelaespelhadaimperio

Ir pagājis gandrīz gads kopš šaušalīgās aviokatastrofas, kurā futbola komanda “Chapecoense”, dodoties uz Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, ietriecās kalnos. Traģēdijā gāja bojā 71 cilvēks, bet izdzīvoja vien 6, tostarp brazīliešu, nu jau bijušais futbola vārtsargs, Džaksons Folmans.

Folmans dzimis laimes krekliņā, jo viņš spēja izdzīvot baisā aviokatastrofā, diemžēl sportists palika bez kājas. Taču tagad viņa dzīvē ir notikušas skaistas pārmaiņas – bijušais sportists apprecējās ar mīļoto sievieti Andresu Perkovski. Ar šo notikumu Folmans padalījās savos sociālajos tīklos, ievietojot aizkustinošu video no kāzu ceremonijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Video

Jau ziņots, ka 2016. gada 29. novembrī, ”Chapecoense” bija ceļā uz ”Copa Sudamericana” jeb Dienvidamerikas otrā prestižākā klubu turnīra pirmo finālspēli, kurā tai bija jātiekas ar Medeljinas ”Atletico Nacional” komandu. Aviokompānijas ”Lamia” lidmašīna bija izlidojusi no Brazīlijas, veicot nosēšanos Bolīvijā un dodoties uz Medeljinu, kad tā nogāzās aptuveni 50 kilometru attālumā no pilsētas.

Foto: šaušalīga aviokatastrofa, kurā lidoja ”Chapecoense” futbola komanda

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl