Aizkustinošs skats! Futbolists uzzina, ka ir iekļauts Brazīlijas izlases sastāvā Pasaules kausam

Pievienot komentāru

Brazīlijas izlases galvenais treneris Tite pirmdien nosauca 23 futbolistus, kuri pārstāvēs valstsvienību drīzumā gaidāmajā Pasaules kausa izcīņā Krievijā. Līdz pat pēdējam brīdim vairāki spēlētāji nezināja, vai iekļūs sastāvā, viens no viņiem bija aizsargs Fagners, kuru ārpus Brazīlijas zina vien retais.

Pārstāvēt Brazīlijas izlasi Pasaules kausa izcīņā ir katra vietējā futbolista sapnis. Par vietu sastāvā uz šī gada turnīru varēja būt droši vairāki no līderiem, tomēr daļa spēlētāju līdz pat pēdējam brīdim bija neziņā. Viens no viņiem bija arī labās malas aizsargs Fagners.

Pagājušajā nedēļā kļuva zināms, ka ceļgala savainojuma dēļ izlasi nevarēs pārstāvēt viens no aizsardzības līderiem Dani Alvešs. Tas pavēra iespējas citiem spēlētājiem uz vietu sastāvā – arī Fagneram, tomēr konkurence uz šo pozīciju joprojām bija sīva.

“Corinthians” kluba aizsargs Fagners izlasē ir aizvadījis vien četras spēlēs, tāpēc viņš sastāva paziņošanu gaidīja ar pamatīgu satraukumu un neziņu. Galu galā, viņa uzvārds tika nosaukts starp 23 spēlētājiem, kas ļaus futbolistam izdzīvot sapni.

VIDEO: Fagners kopā ar ģimeni un draugiem uzzina, ka ir iekļauts Brazīlijas izlases sastāvā

VIDEO: Aizkustinošais brīdis no cita skatpunkta

Brazīlijas izlases Pasaules kausa izcīņā ielozēta E grupā kopā ar Šveici, Kostariku un Serbiju.

Turnīrs no 14. jūnija līdz 15. jūlijam norisināsies 11 dažādas Krievijas pilsētās.