Adriens Broners pauž pārliecību, ka šo sestdien viņš nokautēs boksa leģendu Meniju Pakjao

0 Komentāru
Adriens Broners pauž pārliecību, ka šo sestdien viņš nokautēs boksa leģendu Meniju Pakjao
TWITTER

Amerikāņu bokseris Adriens Broners ir pārliecināts, ka šo sestdien (pēc Latvijas laika svētdien) gaidāmajā boksa cīņā ar filipīnieti Maniju Pakjao spēs viņu nokautēt, par spīti tam, ka lielākā daļa šajā cīņā uzskata Pakjao par favorītu.

Cīņa norisināsies ASV pilsētā Lasvegasā, un tās likme būs gana augsta – pasaules pirmā pusvidējā svara titula čempiona josta. Tās īpašnieks šobrīd ir 40 gadus vecais Pakjao.

Tomēr amerikānis Broners neuzskata, ka nekādu sevišķu noslēpumu uzveikt čempionu nav: ”Katrs cīkstonis ir citādāks, bet es zinu, ka, es viņu ”izslēgšu”. Tas nav noslēpums, ka viņš ”gulējis” jau iepriekš.”

”Es esmu labā formā un gatavs. Mums bija izcila treniņnometne, es varēju iekļauties svarā jau vairākas nedēļas atpakaļ,” Broners turpināja.

”Es šeit esmu bijis iepriekš un, lai gan neesmu cīnījies šādā mērogā. Es vienkārši izturos pret šo cīņu kā pret citām. Viņš ir kārtējais pretinieks.”

”Daudzi saka, ka Pakjao vecums būs faktors, tomēr es neskatos uz to tādā veidā. Ir redzami tādi cilvēki kā Floids Meivezers, kas, par spīti vecumam, paliek neuzvarēti. Es fokusējos uz būšanu sev pašam. Tik tālu, kamēr spēšu to izdarīt, es uzvarēšu.”

Vēl viņš pievienoja: ”Es vienmēr esmu gribējis cīnīties ar kādu no lielajiem vārdiem un zināju, ka, ja turpināšu strādāt, ar laiku tas notiks.”

Cīņa starp Adrienu Broneru un Maniju Pakjao pēc Latvijas laika notiks šajā svētdienā četros naktī.

0 Komentāru