Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 23. oktobris

Renāte, Modrīte, Mudrīte

Horoskops aunam

Šodien dzīvosies enerģiju plūsmā, kas veicinās darba ražību, nekontrolētu emocionalitāti un sakāpinātus instinktus. Pat, ja ir sajūta, ka enerģijas krājumi nekad nebeigsies, izmanto šo spēku prātīgi un zini, kad apstāties.

Horoskops vērsim

Tev par katru cenu jāmēģina tikt uz darba skatuves un jākļūst par projekta režisoru. Vari piedzīvot sīvu stīvēšanos par šo krēslu. Ja nu kas nelāgs ir gadījies, meklē juristu vai kādu, kas var aizstāvēt tavas intereses.

Horoskops dvīņiem

Kāds neliels stresiņš būs jāpiedzīvo dēļ vadības, partneriem vai klientiem. Apelē pie savas pieredzes un neļaujies, lai tevi iesaistītu nelīdzvērtīgā cīņā. Bet visādi citādi ļoti produktīva diena.

Horoskops vēzim

Dod priekšroku darbiem, nevis vārdiem. Vari reanimēt kādas darba attiecības, no kurām atkarīgi tavi panākumi. Ja gadījumā tev ir kādi nenokārtoti juridiski jautājumi, vari mēģināt tos iekustināt no jauna.

Horoskops lauvai

Ja tev šodien sanāk kāda darīšana ar risku un ātrumu, vari droši iesaistīties šajos pasākumos un pieņemt lēmumus attiecīgajās sfērās. Saspringta diena solās, ja strādā jurisprudencē vai esi uzņēmējs. Garlaicīgi nebūs.

Horoskops jaunavai

Īpašu entuziasmu izrādīsi par kāda atlikta vai agrāk nerealizēta darba reanimēšanu. Tā kā pats par izdošanos būsi pārliecināts, arī apstākļi sadarbosies. Mājās nesteidzies, jo tieši ģimenē var izpausties spriedzes novadīšanas mehānisms.

Horoskops svariem

Ja esi nodarbināts kādā no labsajūtas un baudas vairošanas sfērām, gatavojies uz garu dienu, kas prasīs lielu koncentrēšanos un izturību. Savā darāmajā saglabā zināmu distanci ar iesaistītajiem klientiem.

Horoskops skorpionam

Šodien savas pūles virzi uz to sfēru, kur apgrozās nauda un tiek pieņemti svarīgi lēmumi. Ieteicams apgrozīties valsts pārvaldes struktūrās. Komunikācijai par jebkuru tēmu jābūt precīzai, konkrētai un patiesai.

Horoskops strēlniekam

Nedemonstrē savu pārākumu un neaizraujies ar individuālo spēli, bet labāk domā par veselīgu atmosfēru kolektīvā. Kopā variet uzvarēt kādu biznesa konkurentu vai sagraut pretinieku komandu kādā sporta veidā.

Horoskops mežāzim

Visās attiecību formās meklēsi līdzsvaru. Pragmatiska situācijas uztvere, uzticēšanās un prasme īstajā brīdī izteikties, paklusēt vai apstāties tevi noturēs uz zelta vidusceļa.

Horoskops ūdensvīram

Šodien tev tiek dota radošās pašizpausmes brīvība un, galvenais, neviens tev neuzkundzēsies par virsvadītāju vai uzraugu. Izmanto šo brīvību, jo nevar zināt, kad atkal radīsies tāda iespēja.

Horoskops zivīm

Šodienas dialogi būs izteikti emocionāli un to rezultāts, kā arī iesaistīto psihiskās veselības stāvoklis, būs atkarīgs no tevis personiski. Atļaujies būt piedodošs, saprotošs un izjūti, kad vajag piebremzēt.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..

Deserts

Ronaldu mīļotā publicē juteklisku foto pilotu kabīnē

Ronaldu mīļotā publicē juteklisku foto pilotu kabīnē

Džordžina – tā sauc pasaules slavenā futbolista Krištianu Ronaldu mīļoto sievieti un bērnu māti. Simpātiskā daiļava ne tikai pagūst audzināt bērnus, bet arī paspēj veltīt laiku sev un ik pa laikam pārsteidz savus sekotājus ar jaunām bildēm.

Porziņģa kārdinātājas Nikičas desmit pikanti ''dāmu istabas'' selfiji

Porziņģa kārdinātājas Nikičas desmit pikanti ''dāmu istabas'' selfiji

Pērnā gada maijā Kristapa Porziņģa uzmanību piesaistīja kāda horvātu modele Inesa Nikiča, kura sociālajos tīklos bieži vien publicēja bildes, kurās var redzēt daiļavas formīgo figūru un slaido augumu. Arī Pasaules kausa futbola ietvaros modele turpina kārdināt sekotājus, taču šoreiz futbola tematikā.

Aplūko Deivida Bekhema sievas Viktorijas piecus ''Instagram'' pašiņus

Aplūko Deivida Bekhema sievas Viktorijas piecus ''Instagram'' pašiņus

Izbijušā pasaules slavenā angļu futbolista Deivida Bekhema mīļotā sieva Viktorija, ir ne tikai četru bērnu māte, bet arī aktrise, modele un pat dizainere. Viktorijas sociālie tīkli ir pārpilni ar sirsnīgām ģimenes bildēm un pašas radītiem tērpiem, kurus viņa demonstrē savās modes skatēs.

Slavenā Šarapova parādās sabiedrībā ar jaunu brūtgānu

Slavenā Šarapova parādās sabiedrībā ar jaunu brūtgānu 2

Bijusī pirmā pasaules rakete Marija Šarapova vienmēr ir nodarbojusies gan ar dizainu, gan mākslu, gan arhitektūru. Allaž varēja manīt daiļavu dažādos mākslas pasākumos vienu, taču nu sportiste sabiedrībā ir parādījusies kopā ar savu jauno brūtgānu.

Topošā Porziņģe demonstrē savu eleganto stilu un lielisko augumu

Topošā Porziņģe demonstrē savu eleganto stilu un lielisko augumu 2

Latviešu talantīgā basketbolista Kristapa Porziņģa brālis Jānis pavisam nesen pasniedza saderināšanās gredzenu savai otrajai pusītei – modelei Gabrielai Nerijai, ar kuru ir kopā vairāk nekā gadu. Skaistā līgava laiku pa laikam priecē savus sekotājus ar skaistām bildēm, arī šī reize nebija izņēmums.

Laimīgie Štrombergi publicē sirsnīgu ģimenes foto

Laimīgie Štrombergi publicē sirsnīgu ģimenes foto 2

Jūnija beigās latviešu talantīgais BMX riteņbraucējs un divkārtējais olimpiskais čempions Māris Štrombergs kopā ar savu daiļo sieviņu Natašu kļuva par vecākiem dēliņam, kuru nosauca par Rio Džeimsu Štrombergu.

Ostapenko dalās ar skaistu bildi no Honkongas

Ostapenko dalās ar skaistu bildi no Honkongas 2

Jau nākampirmdien Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko Honkongas WTA “International” turnīra pirmajā kārtā tiksies ar slovākieti Kristīnu Kučovu. Bet, kamēr sacensības vēl nav sākušās, tenisiste dalās ar burvīgām bildēm no Honkongas.

Ronaldu mīļotā Džordžina demonstrē savu ielisko figūru

Ronaldu mīļotā Džordžina demonstrē savu ielisko figūru 2

Džordžina, tā sauc pasaules slavenā futbolista Krištianu Ronaldu mīļoto sievieti un bērnu māti. Simpātiskā daiļava ne tikai pagūst audzināt bērnus, bet arī paspēj veltīt laiku sev un ik pa laikam pārsteidz savus sekotājus ar jaunām bildēm.

Iepazīsti Uļjanu! No seksīgās ''ledus karsējmeitenes'' par KHL reportieri

Iepazīsti Uļjanu! No seksīgās ''ledus karsējmeitenes'' par KHL reportieri 2

Tie, kuri aktīvi sekoja līdzi KHL, noteikti būs pamanījuši simpātisko hokeja kluba Ufas ”Salavat Julajev” ledus meiteni Uļjanu Trigubčaku, kura priecēja līdzjutējus ne tikai uz ledus, bet arī savos sociālajos tīklos, publicējot pikantas bildes. Šosezon skaistule pārtrauca ledus meitenes karjeru un kļuva par KHL spēļu reportieri.

Lamelo Bols pārbaudes spēlē Lietuvā iesaistās kautiņā

Lamelo Bols pārbaudes spēlē Lietuvā iesaistās kautiņā

Pirmdien Lietuvā notikušajā pārbaudes spēlē basketbolā starp Junioru Basketbola asociācijas izlasi un Lietuvas komandu Alītas “Dzūkija” dūres izvicināt izlēma slavenā Lavāra Bola dēls Lamelo, iesaistoties pamatīgos asumos.