Dāvis Bertāns spēlēs ar Olympiacos un Ainars Bagatskis ar Anadolu Efes

0 Komentāru
Dāvis Bertāns spēlēs ar Olympiacos un Ainars Bagatskis ar Anadolu Efes
FOTO: EPA/LETA

Turkish Airlines Eirolīgas TOP 16 ceturtās kārtas spēlēs Dāvja Bertāna Laboral Kutxa izbraukumā tiksies ar savas grupas līderiem – Pireju Olympiacos, un Ainara Bagatska Nizhny Novgorod savā laukumā spēlēs ar Stambulas Anadolu Efes.

Bertāna Eirolīgas TOP 16 pirmajās divās spēlēs zaudēja Anadolu Efes un Maskavas CSKA. Un arī šovakar Spānijas komandai pretinieks ļoti nopietns – F grupas līderi Pireju Olympiacos.

Bagatska Nizhny Novgorod TOP 16 spēles iesāka ar uzvaru izbraukumā pār Milānas Emporio Armani, bet panākumam sekoja divi zaudējumi Fenerbahce un Laboral Kutxa. Spēle savā laukumā ar Anadolu Efes ir laba iespēja pēc divu spēļu neveiksmēm atkal tikt pie uzvaras.

Artūrs Šenhofs, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Olympiacos ir lieliski iesākuši TOP 16 kārtu, izcīnot trīs uzvaras pēc kārtas. Savās mājās Sarkanie uzvarējuši jau 10 spēles pēc kārtas. Visi trumpji Vasiļa Spanuļa komandas rokās. Dāvis Bertāns, vēl joprojām ir Vitorijas kluba rezultatīvākais spēlētājs, bet TOP 16 kārtā uzbrūk grozam ar 24% precizitāti. Viņam un komandai ir vieta progresam, iepriekšējā kārtā tika izcīnīta uzvara pār Bagatska Nizhny Novgorodu, bet Basku klubs pagaidām nespēj atrast savu spēli.”

Madars Bergmanis, Viasat Sport Baltic komentētājs:

”Nizhny Novgorod un Anadolu Efes tiksies jau trešo reizi šajā sezonā. Regulārajā turnīrā abām izdevās vienai otru pārspēt viesos. Šī tikšanās labāk nekā abas iepriekšējās parādīs reālos spēku samērus. Beidzot visi vadošie spēlētāji būs ierindā un par papildus stimulu kalpos pagājušajā nedēļā piedzīvotie zaudējumi.”

Eirolīgas spēles kanālā Viasat Sport Baltic:

Piektdien, 23.janvārī

19:40 Kauņas Žalgiris – Telavivas Maccabi

21:25 Olympiacos – Laboral Kutxa

23:30 Nizhny Novgorod – Anadolu Efes

0 Komentāru