Kaspars Daugaviņš iemet divus, Mārtiņš Karsums vienus vārtus, un Maskavas Dynamo savā laukumā ar 7:2 apspēlē Bratislavas Slovan.

Pirmās trešdaļas 7.minūtē Maskavas Dynamo uzbrucējs Konstantīns Gorovikovs vēl savā zonā pārtvēra piespēli, kopā ar Daugaviņu aizskrēja pretuzbrukumā un latviešu hokejista metiens Slovan vārtsargam bija netverams.

Trešajā periodā, kad rezultāts bija 5:2 Dynamo labā, Filips Novaks gandrīz no laukuma centra meta ripu Slovan zonā, trāpīja pa aizsarga Jana Breičaka slidu, pirmais pie ripas bija Daugaviņš, viņa pirmo metienu Jaroslavs Januss atvairīja, bet atsisto ripu Kaspars meta vārtos – 6:2 Dynamo labā.

Punktu spēlei pielika Mārtiņš Karsums, kurš saņēmis ripu no Maksima Karpova, ar plaukstas metienu septīto reizi pārspēja slovāku vārtsargu Janusu.

Tā bija Maskavas Dynamo 23 uzvara šosezon. Rietumu konferencē Harija Vītoliņa klubs ar 69 punktiem joprojām ir ceturtie, atpaliekot no Maskavas CSKA, Sanktpēterburgas SKA un Helsinku Jokerit.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.