Žirinovskis kritizē hokejamīli Lukašenko: Viņš ņirgājas par visu pasauli

1 komentārs
Žirinovskis kritizē hokejamīli Lukašenko: Viņš ņirgājas par visu pasauli
TASS / SCANPIX

Krievijas Valsts domes deputāts Vladimirs Žirinovskis kritizēja Baltkrievijas prezidentu Aleksandru Lukašenko par to, ka, neskatoties uz Covid-19 pandēmiju, valstī tiek rīkoti sporta pasākumi.

Interneta saziņas vietnē ”Telegram” Žirinovskis rakstīja: ”Lukašenko ņirgājas par visu planētu. Visur tiek veikti stingri pasākumi, atceltas sporta sacensības, visur cenšas motivēt cilvēkus palikt savās mājās, bet Baltkrievijā cilvēki staigā pa ielām, dodas vērot sporta spēles un pats (Lukašenko) spēlē hokeju.”

Skandalozais Krievijas domes deputāts atzīmēja, ka Baltkrievijā ar koronavīrusu ir inficējušies jau vairāki desmiti cilvēku. Pēc Žirinovska domām, drīzumā būs jau vairāki simti, pēc tam jau vairāki tūkstoši saslimušo.

”Tā nedrīkst darīt, Aleksandr Grigorovič. Sanāk, ka visapkārt ir muļķi, bet jūs vienīgais esat gudrs. Nomierinieties beidzot,” asi izteicās Žirinovskis.

Baltkrievijas futbola čempionāts ir vienīgā līga Eiropā, kas vēl turpina rīkot spēles. Latvijas kaimiņvalstī tiek aizvadītas arī vietējā hokeja čempionāta izslēgšanas spēles.

Saskaņā ar oficiālajiem datiem, Baltkrievijā ar koronavīrusu ir konstatēti 94 saslimšanas gadījumi.