Komentāri
Zemledus makšķernieki no visas pasaules tiekas uz Mazā Baltezera, lai pierādītu, kurš ir labākais
© Foto: Laima Jātniece, Uldis Štēbelis

Sestdien un svētdien, 25. un 26. februārī, Mazajā Baltezerā notika 14. pasaules zemledus makšķerēšanas čempionāts.

Starptautiskā makšķerēšanas sporta federācija FIPSed jau trešo reizi Latvijai bija uzticējusi rīkot pasaules čempionātu zemledus makšķerēšanā, kas šogad norisinājās Mazajā Baltezerā. Mēs tev piedāvājam aplūkot bildes no šī ziemīgā pasākuma. Lūk, bildes!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Dalību pasaules čempionātā oficiāli bija pieteikušas 13 ārvalstu komandas –  ASV, Mongolija, Baltkrievija, Bulgārija, Kazahstāna, Igaunija, Somija, Norvēģija, Zviedrija, Baltkrievija, Krievija, Ukraina un Lietuva. Katru valsti pārstāvēja sešu dalībnieku liela komanda, komandas kapteinis un tās pārstāvis. Sacensībās piedalījās pieci dalībnieki no katras komandas.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl