Zelta Sigulda: Latvijas kamaniņu sportisti izcīna pirmo vietu Pasaules kausa posma stafetē

0 Komentāru
Zelta Sigulda: Latvijas kamaniņu sportisti izcīna pirmo vietu Pasaules kausa posma stafetē
ROMĀNS KOKŠAROVS/F64

Latvijas kamaniņu sporta komanda ar Kendiju Aparjodi, Kristeru Aparjodu un Oskaru Gudramoviču/Pēteri Kalniņu svētdien Siguldā triumfēja stafetes sacensībās Pasaules kausa sestajā posmā, sasniedzot labāko rezultātu sezonā.

Latvijas četrotne Siguldas trasi veica divās minūtēs un 13,213 sekundēs.

Otrajā vietā šoreiz palika Krievija, kas Latvijai zaudēja 0,156 sekundes, bet trešā bija zvaigžņotā Vācija, kas atpalika 0,393 sekundes.

Stafetē piedalījās astoņas komandas, no kurām tikai piecas sasniedza finišu.

Jau ziņots, ka pirms tam svētdien Aparjods izcīnīja ceturto vietu, Inārs Kivlenieks bija astotais, Riks Kristens Rozītis ieņēma 14.vietu, bet Artūrs Dārznieks bija 18.pozīcijā 30 kamanu konkurencē.

Sestdien divas Latvijas kamaniņu sporta divnieku ekipāžas – Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš un brāļi Andris un Juris Šici – izcīnīja attiecīgi otro un trešo vietu Pasaules kausa sacensībās. Tikmēr vēl viens divnieks ar Kristenu Putinu/Imantu Marcinkēviču samierinājās vien ar 12.vietu.

Tikmēr dāmu konkurencē Kendija Aparjode divu braucienu summā bija piektā, pieredzējusī Elīza Cauce sekoja septītajā vietā, bet Ulla Zirne noslēdza pirmo desmitnieku.

0 Komentāru