Komentāri
Zelta mirklis Latvijai – skeletona karaļa Martina Dukura dominance Eiropā un pasaulē
Foto: EPA/LETA

Kārtējo izcilo gadu aizvadīja par pasaules skeletona karali dēvētais latviešu sportists Martins Dukurs. Mūsu skeletonists šogad kļuva par pasaules kausa ieguvēju, turklāt spēja triumfēt gan pasaules, gan Eiropas čempionātā, ierakstot savu vārdu sporta vēstures grāmatās. Arī Dukurs pierādīja, ka mazā nācija var izcīnīt lielas uzvaras!

Dukurs šogad kļuva par četrkārtējs pasaules čempionu un septiņkārtēju pasaules kausa ieguvējs, kā arī kopā ar savu brāli Tomasu triumfēja Eiropas čempionātā (dalīta zelta medaļa). Pasaules čempiona godu Martins Dukurs izcīnīja Austrijas trasē Īglsā, savukārt uzvaru Pasaules kausa izcīņā skeletona karalis nodrošināja Kēnigsē trasē Vācijā. Martins Dukurs aiz savas muguras atstāja tādus talantīgus skeletonistus kā dienvidkorejietii Junu Sunbinu, krievu Aleksandru Tretjakovu, kā arī brāli Tomasu.

Foto: Martina Dukura izcilās sezonas emocionālākie brīži

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl