Komentāri
Zelta mirklis Latvijai – skeletona karaļa Martina Dukura dominance Eiropā un pasaulē
Foto: EPA/LETA

Kārtējo izcilo gadu aizvadīja par pasaules skeletona karali dēvētais latviešu sportists Martins Dukurs. Mūsu skeletonists šogad kļuva par pasaules kausa ieguvēju, turklāt spēja triumfēt gan pasaules, gan Eiropas čempionātā, ierakstot savu vārdu sporta vēstures grāmatās. Arī Dukurs pierādīja, ka mazā nācija var izcīnīt lielas uzvaras!

Dukurs šogad kļuva par četrkārtējs pasaules čempionu un septiņkārtēju pasaules kausa ieguvējs, kā arī kopā ar savu brāli Tomasu triumfēja Eiropas čempionātā (dalīta zelta medaļa). Pasaules čempiona godu Martins Dukurs izcīnīja Austrijas trasē Īglsā, savukārt uzvaru Pasaules kausa izcīņā skeletona karalis nodrošināja Kēnigsē trasē Vācijā. Martins Dukurs aiz savas muguras atstāja tādus talantīgus skeletonistus kā dienvidkorejietii Junu Sunbinu, krievu Aleksandru Tretjakovu, kā arī brāli Tomasu.

Foto: Martina Dukura izcilās sezonas emocionālākie brīži

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl