Komentāri
Zelta mirklis Latvijai – Ikauniece-Admidiņa ar milzīgu neatlaidību izcīna 4. vietu Rio olimpiādē
Foto: F64

Latviešu daiļā septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa, neskatoties uz kājas savainojumu, augustā notikušajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs parādīja īstu cīnītājas garu un ieguva augsto ceturto vietu. Mūsu vieglatlētei padevās lielisks sacensību noslēgums, kas līdz pat pēdējam ļāva cerēt uz godalgu. Lauras ceturtā vieta daudziem bija patīkams pārsteigums!

Septiņu disciplīnu summā Ikauniece-Admidiņa nopelnīja 6617 punktus, kamēr par olimpisko spēļu čempioni kļuva beļģiete Nafisatu Tiama, kura ieguva 6810 punktus, sasniedzot jaunu nacionālo rekordu. Ikauniece-Admidiņa tikai par piecu punktu tiesu atpalika no sava personīgā rekorda, kas vienlaikus ir arī Latvijas rekords. Tikmēr sudraba medaļu ar 6775 punktiem ieguva Londonas olimpisko spēļu čempione Džesika Enisa-Hila no Lielbritānijas, bet bronza tika kanādietei Briannei Teizenai Ītonai, kura iekrāja 6653 punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ar to sportisko kondīciju, kāda man ir pašlaik, sasniegtais rezultāts ir lielisks. Pēc šķēpmešanas biju samierinājusies ar piekto vietu, bet ceturtā pozīcija man ir ļoti liels panākums. 800 metru skrējiena pēdējos metros vēl centos cīnīties, bet atgūt divas sekundes bija ļoti grūti. Šodien ir sasniegti divi personīgie rekordi, esmu priecīga,” pēc sacensībām žurnālistiem teica Ikauniece-Admidiņa.

Foto: Laura Ikauniece-Admidiņa Rio olimpiskajās spēlēs

Pirms noslēdzošās disciplīnas – 800 metru skrējiena – Ikauniece-Admidiņa summā atradās piektajā vietā. Savukārt savā skrējienā latviete turējās vadošajā trijniekā un finiša spurtā viņa izrāva otro vietu, finišējot uzreiz aiz Enisas-Hilas. Ikauniece-Admidiņa 800 metru skrējienā finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 9,43 sekundēm, par divām sekundēm pārspējot savu personīgo rekordu un nopelnot 973 punktus. Starp visām septiņcīņas dalībniecēm viņai padevās ceturtais ātrākais skrējiens. Tas sacensību noslēgumā viņai ļāva pakāpties uz ceturto vietu, apsteidzot vācieti Karolīnu Šēferi.

Foto: Ielūkojies tur, kur citiem nav ļauts! Latviešu sportisti olimpiskajā ciematā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl