Komentāri
Zelta mirklis Latvijai – Ikauniece-Admidiņa ar milzīgu neatlaidību izcīna 4. vietu Rio olimpiādē
Foto: F64

Latviešu daiļā septiņcīņniece Laura Ikauniece-Admidiņa, neskatoties uz kājas savainojumu, augustā notikušajās Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs parādīja īstu cīnītājas garu un ieguva augsto ceturto vietu. Mūsu vieglatlētei padevās lielisks sacensību noslēgums, kas līdz pat pēdējam ļāva cerēt uz godalgu. Lauras ceturtā vieta daudziem bija patīkams pārsteigums!

Septiņu disciplīnu summā Ikauniece-Admidiņa nopelnīja 6617 punktus, kamēr par olimpisko spēļu čempioni kļuva beļģiete Nafisatu Tiama, kura ieguva 6810 punktus, sasniedzot jaunu nacionālo rekordu. Ikauniece-Admidiņa tikai par piecu punktu tiesu atpalika no sava personīgā rekorda, kas vienlaikus ir arī Latvijas rekords. Tikmēr sudraba medaļu ar 6775 punktiem ieguva Londonas olimpisko spēļu čempione Džesika Enisa-Hila no Lielbritānijas, bet bronza tika kanādietei Briannei Teizenai Ītonai, kura iekrāja 6653 punktus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Ar to sportisko kondīciju, kāda man ir pašlaik, sasniegtais rezultāts ir lielisks. Pēc šķēpmešanas biju samierinājusies ar piekto vietu, bet ceturtā pozīcija man ir ļoti liels panākums. 800 metru skrējiena pēdējos metros vēl centos cīnīties, bet atgūt divas sekundes bija ļoti grūti. Šodien ir sasniegti divi personīgie rekordi, esmu priecīga,” pēc sacensībām žurnālistiem teica Ikauniece-Admidiņa.

Foto: Laura Ikauniece-Admidiņa Rio olimpiskajās spēlēs

Pirms noslēdzošās disciplīnas – 800 metru skrējiena – Ikauniece-Admidiņa summā atradās piektajā vietā. Savukārt savā skrējienā latviete turējās vadošajā trijniekā un finiša spurtā viņa izrāva otro vietu, finišējot uzreiz aiz Enisas-Hilas. Ikauniece-Admidiņa 800 metru skrējienā finišu sasniedza pēc divām minūtēm un 9,43 sekundēm, par divām sekundēm pārspējot savu personīgo rekordu un nopelnot 973 punktus. Starp visām septiņcīņas dalībniecēm viņai padevās ceturtais ātrākais skrējiens. Tas sacensību noslēgumā viņai ļāva pakāpties uz ceturto vietu, apsteidzot vācieti Karolīnu Šēferi.

Foto: Ielūkojies tur, kur citiem nav ļauts! Latviešu sportisti olimpiskajā ciematā

Lasi vēl