Komentāri
Žaļims kā vienīgais Latvijas pilots aizvada Pasaules kausa posmu četriniekiem
Foto: LETA

Latvijas bobsleja pilots Uģis Žaļims šodien kā vienīgais no latviešu pilotiem startē Leikplesidas trasē ASV notiekošā Pasaules kausa izcīņas ceturtā posma sacensībās četriniekiem.

Latviju šajā posmā veselības problēmu dēļ nepārstāv valsts vadošais bobsleja pilots Oskars Melbārdis, tāpēc šoreiz šajā etapā startē tikai Žaļims un Ķibermanis, kurš nedrošās trases dēļ nepiedalīsies četrinieku sacensībās. Leikplesidas trase bobslejā tiek uzskatīta par vienu no grūtākajām un bīstamākajām pasaulē. Daudzi vidusmēra piloti nemaz nav devušies uz Ziemeļameriku un palikuši startēt Eiropas kausā. Kopumā mačos startē ap 20 pilotiem, bet treniņos kritienu četriniekos piedzīvojuši ne tikai latvieši, bet arī Pasaules kausa līderis kopvērtējumā Frančesko Frīdrihs un pieredzējušais brits Džons Džeksons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pasaules kausa kopvērtējumā četriniekiem līderis ar 642 punktiem ir Frīdrihs, kuram septiņus punktus zaudē Valters. Tikmēr Melbārdis ar 520 punktiem ir piektais, bet Ķibermanis ar 410 punktiem ir 11.pozīcijā. Savukārt Žaļims trīs posmos ticis pie 304 punktiem un ir 15.vietā.

FOTO: Latvijas bobsleja pilots Uģis Žaļims

Lasi vēl