Komentāri
Žaļima četrinieks astotais Eiropas kausa sacensībās bobslejā
Foto: LETA ()

Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima pilotētais četrinieks sestdien ieņēma astoto vietu Vācijas trasē Kēngisē notikušajās Eiropas kausa sacensībās četrinieku ekipāžām.

Dubultuzvaru svinēja Krievijas bobslejisti, jo pirmo vietu ieņēma Ņikitas Zaharova pilotētais kvartets, kurš par piecām sekundes simtdaļām apsteidza Dmitrija Popova ekipāžu.

Tikmēr Žaļims, kurš startēja ar stūmējiem Jāni Jansonu, Dāvi Spriņģi un Raivi Zīrupu, divu braucienu summā no uzvarētājiem atpalika 0,71 sekundi. Abos braucienos vienīgais Latvijas kvartets šajās sacensībās ieņēma astotās vietas, tajā paliekot arī summā.

Savukārt otra Latvijas divnieka ekipāža ar jauno pilotu Ralfu Bērziņu un stūmēju Kasparu Brezinski pirmajā braucienā bija 27.vietā, tādējādi otrajam braucienam nekvalificējās.

Svētdien turpat Kēnigsē gaidāmas vēl vienas sacensības četriniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl