Komentāri
Žaļima četrinieks astotais Eiropas kausa sacensībās bobslejā
Foto: LETA ()

Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima pilotētais četrinieks sestdien ieņēma astoto vietu Vācijas trasē Kēngisē notikušajās Eiropas kausa sacensībās četrinieku ekipāžām.

Dubultuzvaru svinēja Krievijas bobslejisti, jo pirmo vietu ieņēma Ņikitas Zaharova pilotētais kvartets, kurš par piecām sekundes simtdaļām apsteidza Dmitrija Popova ekipāžu.

Tikmēr Žaļims, kurš startēja ar stūmējiem Jāni Jansonu, Dāvi Spriņģi un Raivi Zīrupu, divu braucienu summā no uzvarētājiem atpalika 0,71 sekundi. Abos braucienos vienīgais Latvijas kvartets šajās sacensībās ieņēma astotās vietas, tajā paliekot arī summā.

Savukārt otra Latvijas divnieka ekipāža ar jauno pilotu Ralfu Bērziņu un stūmēju Kasparu Brezinski pirmajā braucienā bija 27.vietā, tādējādi otrajam braucienam nekvalificējās.

Svētdien turpat Kēnigsē gaidāmas vēl vienas sacensības četriniekiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl