Komentāri
Žaļima četriniekam lielisks otrais brauciens un piektā vieta Pārksitijā
Foto: AP/SCANPIX

Latvijas bobsleja pilota Uģa Žaļima četrinieku ekipāža piektdien aizvadīja lielisku otro braucienu un Pārksitijas trasē ASV izcīnīja piekto vietu Pasaules kausa (PK) sezonas piektā posma četrinieku sacensībās. Tikmēr Oskara Ķibermaņa ekipāža ierindojās dalītā devītajā vietā.

Žaļimam un viņa stūmējiem Matīsam Miknim, Arvim Vilkastem un Intaram Dambim pirmajā braucienā bija tikai 19. starta numurs un tajā viņi ierindojās 17.vietā. Savukārt otrajā nobraucienā latvieši uzrādīja pašu ātrāko starta laiku un ilgstoši atradās līderpozīcijā, bet noslēgumā viņiem bija ceturtais ātrākais rezultāts, kas summā ļāva pakāpties līdz piektajai vietai.

Savukārt Ķibermanim ar stūmējiem Jāni Jansonu, Helviju Lūsi un Jāni Strengu ātrākais starts bija pirmajā braucienā un pēc tā viņi atradās augstajā, sestajā, pozīcijā. Tiesa, otrajā braucienā tika uzrādīts tikai 13.rezultāts un noslēgumā šī ekipāža atkrita uz 13.pozīciju.

Sacensībās uzvaru svinēja krieva Aleksandra Kasjanova četrinieks, kuram Žaļims divu braucienu summā zaudēja 0,66 sekundes, bet Ķibermanis atpalika par 0,73 sekundēm.

Otro vietu guva kopvērtējuma līdera Maksimiljana Arnta ekipāža no Vācijas, kas Kasjanova četriniekam zaudēja 0,04 sekundes, bet trešais palika Šveices sportists Riko Pēters ar stūmējiem, kurš no uzvarētāja atpalika 0,22 sekundes.

Kā zināms, arī šoreiz uz starta neizgāja Latvijas izlases vadošais pilots Oskars Melbārdis, kuram startēt liedz muguras sāpes.

Turpat Pārksitijā naktī uz svētdienu norisināsies arī Pasaules kausa sestais posms četrinieku ekipāžām.

Pasaules kausa kopvērtējumā pēc pieciem posmiem četriniekiem līderis ar 1055 punktiem ir Arnts, kamēr otro vietu ar 986 punktiem saglabājis šoreiz vien otro vietu ieņēmušais Frančesko Frīdrihs no Vācijas, bet pie 968 punktiem ticis Pēters.

Tikmēr Ķibermanis ar 562 punktiem pakāpies uz 11.pozīciju, Melbārdis ar 520 punktiem ir atkāpies uz 13.vietu, bet Žaļimam ir 488 punkti un 15.vieta.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl