Komentāri

Tikko pasaules čempiona titulu šķēpmešanā izcīnījušā kenijieša Džuliusa Jego galvenais skolotājs ir You Tube videorullīši. 26 gadus vecajam sportistam nav sava trenera, bet You Tube atrodamie treniņu materiāli palīdzējuši Jego izcīnīt pasaules čempiona titulu!

Džuliusa Jego mestais šķēps aizlidoja 92,72 metrus, bet neviens no viņa sāncenšiem 90 metru robežu nepārvarēja. 2013.gadā Maskavā ar 87,17 m tālu metienu par pasaules čempionu kļuva čehs Viteslavs Veselijs, bet vēl pirms diviem gadiem Tegu, Dienvidkorejā, vācietim Matiasam de Zordo uzvarai pietika ar 86, 27 m tālu metienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pekinā sudraba medaļu izcīnīja ēģiptietis Ihabs Abdelrahmans el Saīds ar rezultātu 88,99 m, bet bronzu nopelnīja soms Tero Pitkemeki, kura tālākais metiens bija 87,64 m.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl