WTA ranga līdere Halepa un dāniete Vozņacki gūst uzvaras sezonas noslēguma turnīrā

Komentāri
WTA ranga līdere Halepa un dāniete Vozņacki gūst uzvaras sezonas noslēguma turnīrā
Foto: REUTERS/LETA

Pasaules ranga līdere Simona Halepa no Rumānijas, kā arī Dānijas sportiste Karolīna Vozņacki pirmdien divos setos guva uzvaras Singapūrā notiekošā sieviešu tenisa sezonas noslēguma turnīra “WTA Finals” pirmās kārtas mačos.

Halepa savā pirmajā mačā kā WTA ranga līdere ar 6-4, 6-2 droši uzveica Francijas sportisti Karolīnu Garsiju, kura līdz ar to pārtrauca 11 uzvaru sēriju.

Kaut mačs sākās ļoti līdzīgā cīņā, pēc trenera iznākšanas kortā pie rezultāta 3-4 Halepa sāka spēlēt daudz labāk un uzvarēja nākamajos trijos geimos, pirmajā setā triumfējot ar 6-4.

Halepa bija ieskrējusies un otrā seta trešajā geimā vēlreiz lauza pretinieces servi. Turpinājumā Garsija centās atspēlēties un divos geimos pēc kārtas izvirzījās vadībā ar 40:0, tomēr nevienā no tiem lielo pārsvaru nespēja noturēt, turpinājumā jau Halepai triumfējot ļoti pārliecinoši. Halepa turnīrā izlikta ar pirmo numuru, bet Garsijai ir astotais numurs.

Garsija sezonas noslēguma turnīrā iekļuva kā pēdējā un bija uzvarējusi divos turnīros pēc kārtas. Zīmīgi, ka tenisistes savā starpā tikās arī viņu iepriekšējā mačā, kad Pekinas WTA “Premier” sacensību finālā Garsija bija labāka ar rezultātu 6-4, 7-6 (7:3).

Savukārt otrajā Sarkanās grupas mačā Vozņacki ar 6-2, 6-0 nepilnas stundas laikā sagrāva ukrainieti Eļinu Svitoļinu.

Spēles pirmie četri geimi bija līdzīga cīņa, tomēr pēc tam desmit geimos pēc kārtas triumfēja Dānijas sportiste. Svitoļina lauzt cīņas gaitu varēja otrā seta pirmajā geimā, tomēr neizmantoja vienīgo breikbumbu un turpinājumā Vozņacki atkal bija ievērojami pārāka. Iepriekšējos četros mačos Vozņacki bija ukrainietei zaudējusi. Šajā turnīrā Svitoļina izlikta ar ceturto numuru, bet Vozņacki ir sacensību sestā rakete.

Lasi vēl