Vitālijs Kļičko slavē Mairi Briedi

Komentāri

Pazīstamais ukraiņu bokseris Vitālijs Kļičko uzslavējis latviešu sportistu Mairi Briedi, uzsverot, ka viņš ir labs cilvēks, turklāt ukrainim bijis neērts sparingpartneris.

Briedis Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfināla cīņā pārspēja Maiku Peresu no Kubas, līdz ar to iekļūstot pusfinālā, kur tiksies ar ukraiņu sportistu Oleksandru Usiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Ja Usiks izmantos savu ātrumu, tad viņš var uzvarēt. Briedis bija viens no neērtākajiem sparingu partneriem manās treniņnometnēs. Viņš ir ātrs un nepiekāpīgs. Viņam pašam arī ir labs sitiens,” intervijā medijam ”News One” sacīja Kļičko.

“Es apsveicu Mairi ar skaisti aizvadītu cīņu. Viņš ir ļoti labs sportists un ļoti patīkams cilvēks,” ukrainis uzslavēja latviešu bokseri.

Video: pilnā intervija ar Kļičko (sākot ar 33:30)

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl