Vismane Biaricas W-60 turnīra ceturtdaļfinālā piekāpjas dubultspēļu partnerei Seļehmetjevai

ROMĀNS KOKŠAROVS, F64

Latvijas tenisiste Daniela Vismane piektdien Francijā piedzīvoja zaudējumu Starptautiskās Tenisa federācijas (ITF) W-60 sērijas vienspēļu turnīra ceturtdaļfinālā.

Pasaules ranga 383.vietas īpašniece ar 1-6, 4-6 zaudēja Oksanai Seļehmetjevai (WTA 431.), kura dubultspēļu turnīrā spēlē vienā pārī ar Latvijas tenisisti.

Krievijas tenisiste šajā turnīrā arī pārvarēja kvalifikāciju.

Ceturtdaļfināla sasniegšana Vismanei dod 15 WTA vienspēļu ranga punktus. Vismane iepriekš karjerā W-60 vienspēļu turnīros ne reizi nebija pārvarējusi otro kārtu.

Trešdien Vismane pirmajā kārtā ar 6-1, 4-6, 6-0 sakāva kvalifikāciju pārvarējušo itālieti Tatjanu Pieri (WTA 480.).

Vēlāk ceturtdien Vismane pārī ar Krievijas pārstāvi Seļehmetjevu pusfinālā ar 4-6, 6-1, 10:5 pieveica Emmu Navaro no ASV un nīderlandieti Izabellu Haverlagu.

Fināla sasniegšana Vismanei dod 58 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Finālā Vismanes un Selehmetjevas pretinieces būs sacensību otrais duets Sāra Beta Greja no Lielbirtānijas/Magalī Kempena (Beļģija).

Pirmajā kārtā duets ar 6-1, 6-2 uzvarēja mājinieces Sofiju Biolā/Margo Ruvruā, bet otrajā kārtā jeb ceturtdaļfinālā Latvijas/Krievijas duets ar 6-4, 4-6, 10:4 uzvarēja turnīra trešo numuru – Estelli Kaskino (Francija)/Elīcu Kostovu (Bulgārija).

Tikmēr Mārtiņš Podžus (ATP 454.) piektdien piedzīvoja zaudējumu Austrijā notiekošajā Telfas M-15 turnīra otrajā kārtā.

Latvijas tenisists, kuram turnīrā bija piešķirts trešais numurs, ar 6-3, 6-7 (5:7), 5:10 zaudēja mājiniekam Filipam Mišoličam (ATP 789.).

Otrās kārtas sasniegšana dod vienu ATP ranga punktu.

Podžus šajā turnīrā startēs arī dubultspēlē, kur spēkosies kopā ar austrieti Nīlu Oberleitneru. Turnīra favorīti no pirmās kārtas bija brīvi, bet otrajā spēlēs pret mājinieku Sandro Kopu un nīderlandieti Miku Veldēru.

Šī turnīra kvalifikāciju nepārvarēja Mārtiņš Rocēns (ATP 1614.).