Visi labākie pludmales volejbola pāri šonedēļ būs Jūrmalā

0 Komentāru
Visi labākie pludmales volejbola pāri šonedēļ būs Jūrmalā
Foto: FIVB.ORG

Latvijas spēcīgākie pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs, Mārtiņš Pļaviņš/Hermans Egleskalns un vēl 72 spēcīgākie Eiropas pludmales volejbolistu pāri no 25 valstīm no 20. līdz 24. maijam startēs 2015 CEV Eiropas čempionātā pludmales volejbolā Jūrmala Masters. Turnīra izšķirošās spēles būs iespējas vērot kanālā TV6 un portālā Skaties.lv.

Viens no labākajiem Latvijas pludmales volejbola duetiem Ruslans Sorokins un Aleksandrs Solovejs viesojās arī raidījumā Overtime TV pie Armanda Pučes un Valda Valtera. Starp abiem bīčistiem ir laukumā ir ļoti laba sapratne, ka, cerams, ļaus labi nostartēt ne tikai Jūrmalā bet arī tikt uz Riodežaneiro Olimpiskajām spēlēm.

Mūsu trīs labākie pāri Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs un Aleksandrs Samoilovs/Jānis Šmēdiņš, Ruslans Sorokins/Aleksandrs Solovejs šosezon piedalījušies jau divos Pasaules tūres posmos Ķīnā un Šveicē. Sorokins/Solovejs Fudžou Open Ķīnā palika 17.vietā, bet Samoilovs/Šmēdiņš Lucernas Open finišēja devītie.

FOTO no Fudžou Open un Lucernas Open

Speciāli čempionātam Majoru pludmalē uzcelts milzu pludmales volejbola stadions piecstāvu mājas augstumā. Stadionā klātienē labāko sportistu dueļus katru čempionāta dienu varēs vērot 2330 skatītāji. Jūrmalā jau kopš svētdienas dzīvo un trenējas Izraēlas pludmales volejbolisti, tāpat arī Latvijas spēlētāji izmanto iespēju trenēties Majoru smiltīs, kur gaidāmas spraigas cīņas ar citu valstu sportistiem. Pirmajās čempionāta dienās valstu atlases turnīros spēlēs ne tikai Latvijas labākie volejbolisti, bet arī Austrijas un Norvēģijas spēlētāji.

FOTO no CEV Jūrmala Masters preses konferences un koptreniņa

Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Gatis Truksnis saka, ka tik grandiozs vasaras iesākums kūrortpilsētā ir pirmo reizi. ”Sestdien, kad Majoru pludmalē norisināsies CEV Eiropas čempionāta Jūrmala Masters pamatturnīri, visa pilsēta svinēs vasaras sezonas atklāšanu Jūrmalas Kūrorta svētkos. Pirmo reizi svētku skatuve būs uzbūvēta pludmalē – tepat, līdzās pludmales volejbola stadionam. Aicinu visus pludmales volejbola līdzjutējus pēc aizraujošiem turnīriem svinēt vasaras sezonas atklāšanu tepat pludmalē, baudīt koncertus un uguņošanas šovu,” aicina Truksnis. ”Esmu gandarīts, ka jūrmalniekiem un pilsētas viesiem šogad varam piedāvāt tik grandiozus vasaras atklāšanas svētkus – Baltijā vēl nebijuša līmeņa pludmales volejbola sacensības un Kūrorta svētkus!”

0 Komentāru