Vīrietis mēģina aplaupīt UFC cīkstoni Vianu, tā viņu pamatīgi iekausta

2 komentāri
Vīrietis mēģina aplaupīt UFC cīkstoni Vianu, tā viņu pamatīgi iekausta
BLEACHERREPORT

Sestdienas naktī Brazīlijas pilsētā Riodežaneiro incidentā iekļuvusi UFC cīkstone vieglajā svarā Poliana Viana. Viņu mēģinājis aplaupīt kāds vīrietis, taču tas nav izdevies un vainīgajam nācies pamatīgi ciest. 

Kā Viana stāstījusi portālam “MMAjunkie”, viņa gaidījusi taksometru, kad viņai tuvojies kāds vīrietis, kurš mēģinājis nozagt telefonu, taču cīkstone laikus nojautusi zagļa tuvošanos un reaģējusi ļoti efektīvi.

“Atdod man telefonu! Necenties pretoties, jo es esmu bruņots,” zagļa teikto citē Viana. Tad viņš esot pielicis ieroci, taču cīkstone saprata, ka tas ir pārāk mīksts, tāpēc sākusi ar vainīgo izrēķināties.

“Es piecēlos, divreiz viņam iesitu, tad iespēru un sāku žņaugt no aizmugures,” situāciju raksturo Poliana. “Pēc tam mēs apsēdāmies vietā, kur viņš mēģināja mani aplaupīt , un es teicu, ka tagad mēs gaidīsim policiju.” Izrādās, ka ierocis esot bijis kartona imitācija.

Uz situāciju reaģējis arī UFC prezidents Dena Vaits, publicējot bildi ar Vianu un zagli, kuram redzamas sitienu sekas.

Viana UFC aizvadījusi divas cīņas, piedzīvojot uzvaru un zaudējumu. Pirms tam viņa cīnījusies MMA, kur 12 cīņās iegūtas 10 uzvaras.

2 komentāri